Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek az 54-éves apámnak...

Mit vegyek az 54-éves apámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyv, bor, póló, zokni, arcszesz, tusfürdő, stb, stb, stb.
2010. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ő mindennek örül, mert Tőled kapja, és nagyon szeret téged.

Gravírozott övcsatot (pl. egy hozzá közel álló növény levelét/termését, esetleg a gyermekei arcképét)

2010. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy ki nagyitot családi kép rolatok..keretben ?
2010. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én apum is ennyi idős, tavaly cégtáblát csináltattam neki, mivel vállalkozó, és az előző tábla már kopott volt. Hát látnotok kellett volna azt az örömöt, sok év után egy szép, új tábla díszeleg a ház falán!
2010. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Koncert jegyet, a kedvenc magyar együttesének a koncertjére. Én 55 éves vagyok, és nagyon örülnék pl. egy EDDA, vagy egy Demjén Rózsi koncertjegynek.
2010. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el valami programra, amit élvezne, ezek a legmaradandóbb élmények.
2010. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy új zseblámpát veszek a sajátomnak,mert a régi mikrokapcsolós és éjjel felébreszt vele.
2010. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2011-es naptárat, családi fényképekkel. A DM-nél lehet ilyet csináltatni. Talán egy kicsit giccsesen hangzik, de a szülők örülnek az ilyen ajándékoknak.
2010. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!