Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék karácsonyra az...

Mit adhatnék karácsonyra az elvált megcsaló apámnak üveg boron kívül?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát már jól előre gondolkodsz!!! Azért haragszol rá, mert megcsaló, vagy mert szereti a bort?
2009. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha haragszol,akkor ne adj semmit - max. kivánj neki kellemes ünnepeket.
2009. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol van még karácsony..?Ahogy érzed,ha nagyon utálod,ne adj neki semmit,sztem ezek olyan undorító képmutatások,hogy,ha az ember útál vkit,azt is körbe kell ugrálni csak mert karácsony van.Pont azokkal szeretnék lenni karácsonykor akiket valóban szeretek,és nem kényszerből kell velük lennem.
2009. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem utálom de nem is vagyok oda érte nem is nagyon keresem. De ezt nem tudom elnézni neki :S Érted én is sokmindent szoktam kapni.
2009. szept. 18. 08:58
 5/9 anonim válasza:
jahh csak kívánj neki boldog szülinapot
2009. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön, de úgy, hogy legközelebb már csak pisilésre használja.
2009. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez jó karácsonykor boldog szülinapot nemis rossz :D
2009. szept. 20. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a te dolgod hogy ítélkezz.

Örülj hogy még él!

2010. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

egy cipőben vagyunk :S én tavaly ac/dc koncert dvd-t vettem neki . Idén esetleg ilyen plakátra gondoltam , vannak ilyen "alkohol-sör" témájúak ... egy legénylakásban gondoltam örülne neki ... esetleg valamit sport témakörben , vagy valami koncertjegy ... passz ...

Annyi biztos hogy nagy értéket nem szánok rá , amikor ő általában elfelejtette a szülinapom , vagy ha eszébe jutott akkor megkérdezte hogy hány éves vagyok ... -_-

2010. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!