Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy okos ember (férfi) és a...

Egy okos ember (férfi) és a felesége. Mit gondoltok? Egy fimben is megjelent már! (hosszabb leírás, csak türelmeseknek:D)

Figyelt kérdés

Volt egy fura elgondolásom... Minden így kezdődik :D Szóval a lényeg, hogy olvastam Einstein életéről egy érdekes cikket, miszerint ő(Einstein) sokat töltött a FÜRDŐSZOBÁBAN(akár 3-4-5 órát is). És a felesége egyszer csak vendégeket fogadott, akik a nagy tudóst mentek meglátogatni. És türelmesen vártak, amikor 2 óra is eltelt, akkor mozgolódni kezdtek és megkérdezték a feleséget, hogy mi az oka, hogy Einstein még nem jött meg. Mire a felesége(Mileva Maric): "egyszer én is megkérdeztem tőle, hogy mit csinál annyi ideig a fürdőszobában, mire azt mondta, hogy ne zavarj, mert gondolkodom!". Egyszer kileste a kulcslyukon, hogy mit csinálhat... Hát csak a szappanbuborékokkal játszott. Így oldotta meg a relativitás elméletét is(a forrás szerint). És ezen csak azért gondolkodtam, mert egy jó 20-30 perces fürdés alatt,azért az ember össze tudja szedni a gondolatait... És még 4 óra alatt! :D


Volt még egy film is a fantasztikus elme, ott egy matekosról volt szó, aki látta, az tudja miről beszélek(írok)... És az ő feleségének is egy érdekes élete volt... Egyik ismerősöm szerint szerencsétlenek voltak a nők, akik ilyen emberek mellett éltek...


És pl Tesle azért mondott le a nőkről, mert elmondása szerint nem volt rá ideje, mert ő az emberiségnek szentelte az életét...


2010. nov. 24. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy csodálatos elme volt a magyar neve a filmnek
2010. nov. 24. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
azt, hogy annyira nem volt hosszú a leírás!
2010. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok férfinek vannak hülye és érthetetlen rigolyái, de ezek az emberek legalább okosak is!:)

Persze ezeknek a feleségeknek jó nagy adag empátival, türelemmel kell rendelkezniük, és úgy kell tudni valószínűleg fordulniuk a férjük felé, mint egy csupaszív anyának az enyhén "fogyatékos" gyermeke felé.

Einstein így is 2 feleséget és 11 szeretőt fogyasztott...

2010. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én mindig fürdés közben gondolkozok, kivéve mióta nem fürdök:D csak tusolok mostanában mert gyorsabban megy én meg állandóan rohanok mint a vak egér...

de érdekes meglátás

2010. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én párom (F) is imád órákat fürdeni, de ha együtt fekszünk bele a sarokkádba az órákig tartó beszélgetésekbe torkollik....nembaj akármilyen késő is van.....szóval ott dőlnek el sokszor az ÉLET nagy kérdései.....lehet a hely szelleme :D
2010. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaja, a fürdés egy jó dolog, meg pl a törököknek is voltak jó kis fürdőik. Ott meg a hadvezérek döntöttek el dolgokat! Persze volt kényeztetés bőven!:)


Még egy helyesírás hiba: NEM TESLE? HANEM TESLA

2010. nov. 24. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A férjem úgy gondolkodik, hogy dolgokat rak sorba, pl többszáz gyufaszálat, kockacukrokból lemodellezi a világegyetemet, stb. Apukám meg tipikus őrült tudós fazon, tollal húzgál vonalakat az arcára, amíg úgy néz ki, mint egy horrorfilm főszereplője, meg a hajszálait tupírozgatja - csavargatja. 10 éves lehettem, amikor olyat játszottunk, hogy egy bináris ruletten kellett kipörgetni egy számsort, az átszámítani tízes számrendszerbe, majd megmondani, hogy ezt fényévben nézve melyik csillagok jöhetnek számításba. Babát anyu vett nekem stikában.
2010. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!