Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám azt...

Mit csináljak? Anyám azt mondta többé nem áll velem szóba, ha nem megyek át hozzá karácsonyra.

Figyelt kérdés
Ő egyedül él, én is külön a párommal, de nem akarok átmenni hozzá ünnepkor sem. Folyton csak problémázik, semmi nem jó neki vagy éppen előadja barátom előtt a világ legkedvesebb anyukáját, de annyira erőltetetten csinálja...Nincs kedvem elrontani a karácsonyomat.
2010. nov. 24. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fél napot kibírhatnál a békesség kedvéért.
2010. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2010. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Kibírhatnád azt a fél napot, mégicsak az anyád. Az hogy problémázik, hát istenem sok szülő ilyen, s te sem vagy tökéletes. Ez nem hiszem, hogy olyan hatalmas probléma, hogy még karácsonykor sem látogatod meg.
2010. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Érzelmi zsarolás? Ez csinos... Én átgondolnám a helyedben a kapcsolatodat anyukáddal. Átmennék hozzá, de előre leszögezném, hogy nem veszekedni megyek és ha nem tudja békességben végigcsinálni azt a fél napot, akkor ott fogom hagyni.
2010. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nem vagy túl jóba édesanyáddal. De a Karácsony mégis csak a szeretet ünnepe.Legalább 1-2 óra hosszára elmehetnétek anyukádhoz, ha többre nem is akartok, főleg azért, mert anyukád egyedül él. Gondolom, nagyon rosszul esne neki, ha egyedül kéne töltenie a karácsonyt, ráadásul úgy, hogy nem is látja a lányát.
2010. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20:22-es vagyok ismét. Amint a kérdésedben látom, téged is bántana, ha anyukád nem állna Veled szóba.:)

Tehát ennyit megérdemel.

2010. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod át hozzátok? Ha szívesen megy, akkor oké, tényleg együtt akar lenni, viszont ha hisztizik, akkor meggondolnám.
2010. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha idős leszel, te is egyedül szeretnéd majd tölteni a karácsonyokat és neked nem fog rosszul esni, ha a gyerekeid nem mennek.
2010. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előttem írták,hogy a karácsonyra való tekintettel légy kedves anyádhoz.A kötelező szeretet ünnepe?! Ne csak karácsonykor légy jóba anyáddal,vagy ne csak azért legyetek egymással kedvesek,mert karácsony van...ez hülyeség. Persze,nem ismerlek titeket,nem tudom,hogy mi lehet köztetek a konfliktusok forrása,de van egy javaslatom! Hívd át,vagy menjetek ti,és beszéljétek meg a dolgokat! Hidd el,hogy jót fog tenni mindkettőtöknek. A te részedről már eleve nem jó az,ha így állsz hozzá,hogy úgy is elrontja a karácsonyt édesanyád. Hát tegyetek róla,hogy idén ne így legyen! :)
2010. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem annyira idős. 53 éves. És saját magának köszönheti, hogy nincs barátnője, pasija, mert elviselhetetlen. Amúgy van nővérem, szerintem ő át fog menni hozzá.


Azért köszi a válaszokat. Még átgondolom.

2010. nov. 24. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!