Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal már több mint 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már több mint 1 éve vagyunk együtt, és nemrég azt mondta, hogy olyan ajándékot ad karácsonyra, aminek Ő is örülni fog. Szerintetek egy gyűrű lesz? Vagy szerintetek egy gyűrű még korai? Azt mondta, hogy majd a szüleim előtt bontsam ki.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 09:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, egy jegy gyuru:D

En is szeretnek egy ilyen ajandekot kapni karacsonyra a szeretett ferfitol

2010. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

hát vagy lehet a kedvenc bon-bonja, vagy egy psp...

várjál majd meglátod.

2010. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, ha gyűrű lenne, akkor nem kérné, hogy a családod előtt bontsd ki. Mivel ez csak rád tartozik nem a családodra. Plusz, ha gyűrű lenne nem ártana, ha ő is jelen lenne, hogy feltegye a kérdést...


Én mondjuk nem örülnék, ha karácsonykor kérné meg a kezem a párom, szerintem ennek önálló "ünnepnek" kell lennie. Sokkal nagyobb kreativitást igényel kitalálni önálló körülményeket, mintsem a fa alá betenni egy dobozba. :)


Szóval ez szerintem lehet egy fényképezőgép is pl, amivel majd lehetnek közös képeitek...

2010. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Még régebben történt, hogy a párommal beszéltem napközben telefonon és elmondta, hogy mit fog főzni vacsorára. Mikor hazaértem, mégsem az volt amit mondott, hanem egy olyan étel, ami az egyik kedvencemnek mondható.

Örülnöm kellett volna, hiszen "jobbat" kaptam, mint amit vártam, mégsem tudtam örülni, mert nem arra voltam felkészülve.

Ezt csak azért írtam le, mert úgy érzem, te fel vagy készülve valamilyen ajándékra és félek, ha eljön a karácsony este és ott lesz a fa alatt valami, amire már régóta vágysz (de nem az a bizonyos gyűrű), akkor csalódást fogsz érezni.

Lehet hogy rosszul gondolom, de az én véleményem, hogy egy eljegyzési gyűrű átadása, kizárólag két emberre tartozik és nem kell belekeverni a szülőket (persze előtte meg lehet kérdezni, hogy "hozzám adják-e a lányukat?", vagy utólag el kell nekik mondani, hogy "képzeld a Józsi elvesz feleségül", de az ominózus pillanat meghittségét éppen az az intimitás okozza, hogy kizárólag a két(!) érintett fél van csak jelen.

Ettől függetlenűl elképzelhető, hogy megkapod az áhított ajándékot, de az sincs kizárva, hogy egy "pálinka lepárlót" kapsz, aminek ugye a párod is örülni fog!


Ne éld bele magad, nehogy csalódjál.

Inkább gondold azt, hogy azért kell a szüleid előtt kibontani, hogy közösen kipróbálhassatok egy családi társasjátékot, és így még nagyobb örömöd lesz abban ha mégis megkapod a gyűrűt!

2010. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy egy latexruha lesz ...
2010. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
lehet hogy egy vibrátor lesz... közös használatra...
2010. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem benne van a pakliban a gyűrű! De ne csalódj, ha nem az lesz :) Majd azért karácsony után less ide és írd meg :):)
2010. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem se éld bele magadat,hogy gyûrû.Az egyig csajszi igy jàrt.Nagy örömmel vàrta a karàcsony,mert a baràtja megigérte neki,hogy valami szépet fog kapni,aminek örülni fognak együtt.Õ is azt gondolta,hogy gyûrû lesz.Nagy meglepetés érte,mert nem az volt,hanem valami hajkefés koffer,vagy a mi a bànat.Tehàt mivel szép hosszu haja volt a csajszinak,mindig fésülgette(a pàrja)és azért vett neki ilyen dolgot.Ugy,hogy óvatosan a gondolatokkal!Viszont azt érezni kell,hogy mégis hogyan tart a kapcsolatotok.Ja és megszakadt a kapcsolat utàna közöttük.
2010. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen, én is így vagyok vele, ahogy sokan írtátok, hogy ne éljem bele magam a gyűrűbe. Ezért inkább nem is gondolkodom azon, hogy TALÁN az lesz-e?!?!

A kapcsolatunk, eléggé komoly, má most ennyi idő után, és ezért is fordult meg a fejembe. Meg legutóbb beszéltük pont azt, hogy nem muszály rögtön összeházasodni az eljegyzés után, lehet 1-2 év múlva is. Annyi biztos, hogy én jövőre végzem el a sulit és majd utánna lesz ami lesz. :)

2010. dec. 12. 14:55
 10/25 A kérdező kommentje:
13:18 válaszolónak válaszolva --> Mindenképp megírom, hogy végül mi lett! :)))
2010. dec. 12. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!