Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férjet/feleséget...

Milyen férjet/feleséget képzelsz el magad mellé a jövőben?

Figyelt kérdés

Én egy olyan férfit szeretnék magam mellé, aki:

ápolt, őszinte, gyerekszerető, intelligens, nagyon művelt, otthonosan mozog bármilyen témakörben (legyen szó politikáról, bulvárról, sportról, szórakozásról), humoros, érdeklődő, izmos, talpraesett, magabiztos, van önálló véleménye (nem csak mindenbe egyetért velem), megvéd bárkitől és bármitől, nem egy vézna pasi, tekintélye van (az emberek félnek tőle), aki mellet egész egyszerűen biztonságban érzem magam, romantikus, de néha egy kicsit macsó, imádja a motorokat, szereti az extrém helyzeteket. Ha lehet legyen borostás is!;)

Szerintetek van ilyen férfi, vagy túl nagyok az elvárásaim?:)

Most Ti jöttök, írjátok le az számotokra tökéletes nőt vagy férfit.


2010. nov. 24. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Semmilyet.
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:D Amúgy kérdező, biztos van ilyen, de ha nincs, akkor is jó róla álmodozni...:D

A külsőségeket illetően: természetesen legyen ápolt, a hosszú haj nálam mindig előny és nem szeretem a barna szemet :P Ha egy kicsit izmos, az jó, de ne nagyon. Legyen magasabb, mint én, legalább 10-15 centivel. Lehet extrém kinézetű.

Belsőleg: legyen kedves, de visszafogott mértékben, mert a nyál bármilyen megnyilvánulásától rosszul vagyok. Legyen humoros és "titokzatos", szeretem az olyan férfiakat, akikről nem süt, hogy mit gondolnak. Legyen értelmes és önálló. Mindenképpen legyen toleráns és szeresse az extrém helyzeteket, és az elvont dolgokat mert én nagyon bolondos és néha kiszámíthatatlan és furcsa viselkedésű vagyok:). 21/L

2010. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

biztosan van ilyen pali, csak tudd megfogni XD

mik lesznek még itt.... :D

2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

egyvalami nagyon fontos: tudjon és szeressen főzni a leendő élettársam/férjem! Mivel én nem tudok....és nem vagyok az a tipus,aki egész nap a konyhában sertepertél :D

Egy nehéz nap után hazamennék fáradtan és ott várna a finom meleg vacsival...:)

tudom hogy ez általában forditva szokott elvárás lenni,de nekem ez egy nagy álmom:)

egy huszonéves nő,akinek elege van már az éttermekből

2010. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Soha sem hittem a szerelemben és a nagy Ő-ben, de az elvárásaim nekem is megvoltak:


Legyen:

- szőke, mert pici korom óta a szőke pasik jönnek be.

- sportos alkat, mert a sport mindig is nagy szerepet játszott az életemben.

- olyan szeme, amiben bárhol, bármikor el tudok veszni

- elég akaratereje, hogy tudjon nekem nemet mondani

- képes bármikor megnyugtatni

- ne akarjon megváltoztatni, úgy szeressen, ahogy vagyok

- olyasvalaki, aki szereti a művészetet

- olyan ember, aki tudja, hogy nálam hol elég az érzésekből

- olyan ember, akire bármikor, amikor ránézek, biztonságban érzem magam

- olyan ember, aki képes naivvá tenni, engedje, hogy bízzak benne

- olyasvalaki, aki nem azért szeret, mert szép hosszú sötétbarna hajam van és formás fenekem, hanem azért, mert a szemembe nézve az egész életemet látja, megérti, és nyújtja a kezét, és segít, mert tudom, hogy segítségre van szükségem

- olyasvalaki, aki tudja mikor kell engednie, és mikor ellenkeznie

- olyasvalaki, aki megért, ugyanakkor egy önálló emberi lény, akivel vitatkozhatok, beszélgethetek, mert az érdeklődésünk egyforma, de a véleményünk nem mindig ugyanolyan.

- olyan valaki, aki megtanít végre szeretni.


Hogy létezik-e a szőke herceg? A válaszom határozottan igen, mert én megtaláltam, mert én elvesztem a szemében. És soha nem fog senki megtalálni.

2010. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Humoros, megbízható, nem papucs, magabiztos, határozott, talpraesett, intelligens, kreatív, művészeteket (főleg színházat :D) szerető, kitartó, udvarias, érdeklődő... és szép a szeme :P. Egyébként külsőre nincs ideálom (max, annyi kikötésem van így most, hogy ne legyen túlgyúrva és ne hordjon zoknit szandállal meg melegítőt utcára).
2010. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Romantikus, állatbarát, gyengéd, érzelmes, ne féljen kimutatni az érzelmeit, családcentrikus, ragaszkodó, hűséges, őszinte, kék vagy zöldszemű, és ha lehet szőke vagy szőkésbarna, de ez nem fontos. A többi mindegy

22/L

2010. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

tehát az álomnŐ:

belső: legyen okos, értelmes. fontos, hogy jól el tudjunk beszélgetni, mert szeretek sokat beszélni. mindenről legyen meg a maga véleménye, az nem baj ha nem értünk egyet, de azért legyen fogalma a dolgokról a világ történéseiről.

Legyen családcentrikus, akarjon férjhez menni és nagy családot, ez nekem fontos. Ne legyen diszkóba járós, mert én sem szeretek. Szeressen kirándulni, moziba-színházba járni vagy csak sétálni este a városban kézenfogva :)

Legyen nagyon bújós, szeressen és sose csaljon meg. Ne igyon és lehetőleg ne cigizzen sokat, de a legjobb ha egyáltalán nem. Ha valamit sportol az mindenképpen pozitívum, mert nekem nagy a mozgásigényem. Szeresse a szexet, nem baj ha nem csak otthon az ágyban XD, de csakis velem! Olyasvalaki akiben meg lehet bízni, ne flörtöljön más pasikkal... A leírt "pár" apróság mellett még legyen szorgalmas.

Külső, ugye ez is fontos: nekem tetszenek az alacsonyabb lányok, olyan 165 körül, kis aranyosak :) -mondjuk hozzám képest általában minden nő alacsony, 192cm vagyok-

homokóra alkat, se túl nagy se túl kicsi mellek.

a nőiesen-visszafogottan öltözködő "törékeny" lányok tetszenek igazán. szép hosszú ápolt haj, kicsit göndör -lehetőleg barna, mert az a tuti- manós,kislányos arc, szép mosoly és ha még kék szeme lenne....

lányok aki magára ismert az bátran írjon privátot, nem bánod meg :D


ilyen a manós arc:

[link]


[link]

2010. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szintén semmilyet!!!
2010. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én pont olyat, mint a feleségem. :)


És szerintem a fenti felsorolás kicsit túlzás, de te tudod.

2010. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!