Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megcsalta a barátnőj...

Ha valaki megcsalta a barátnőjét/feleségét egy nővel, hallgassa el vagy el kéne mondani?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a mondás: amiről nem tudsz, nem fáj...


A barátnő 23 éves, egy 30 éves bombázóval történt a félrelépés. Csak egyszeri alkalom volt.


2011. aug. 7. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mondja el. Ennyit megérdemel a barátnő.
2011. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy vagyok vele, ha igazán szereted elmondod, és majd ő eldönti mi lesz. Ennyi jár neki hogy tudjon róla, még ha fáj is.
2011. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 B.angel ***** válasza:
81%
Remélem téged is megcsalnak és amiről nem tudsz az nem fáj! :)
2011. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Megbántad?
2011. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Az a helyes és tisztességes ha elmondod és őszinte vagy.De akkor benne van a pakliban,hogy a megcsallt fél soha nem tud megbocsájtani és lehet örökre elhagy.Ez egy nehéz döntés és inkább jobb az elején tisztázni ha szereted a barátnődet,mint elhalgatni és a nyomasztó büntudattal élni.


Mármint ha neked van olyan...

2011. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg. Ez az igazság.
2011. aug. 7. 21:41
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

szerintem ne mondd el, pláne igy :D én lány vagyok és nem akarnám tudni. mindenki hibázik, de ha elmondod megölöd a bizalmat örökre, ott valaminek örökre vége lesz. plusz ha esetleg bant a lelkiismereted, jo az ugy, mert ha elmondod csak továbbadod neki a kellemetlen érzést mert onnantól a te lelked megnyugszik (te elmondtad) viszont ő agyalhat rajta.

ha elmondod lehet vissza akarja majd adni, esetleg megtudod, hogy ő is csalt már meg :D de a legjobb esetben is tüske marad benne.

2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Akkor minek tetted fel a kérdést?

Vagy miért nem azzal a másik nővel vagy együtt?

2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántad meg, akkor ne azt mondd el neki, hogy megcsaltad, hanem azt, hogy nem szeretnéd vele folytatni.
2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!