Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok meghalni, de nem...

Nem akarok meghalni, de nem bírok élni sem. Romokban érzem magam. Mi van velem? . Segítessz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy.? Ha van kedved írj és segítek.

18/F

2010. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na de így bővebben?
2010. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia-


Én is voltam már párszor így, azt tanácsolom hagyd magad sodródni.

Ha suliba jársz járj be, tanulj, végezd a dolgod, ha dolgozol szintén.

Ilyenkor mindig jön valami ami kizökkent, remélhetőleg jó irányba:)


Fel a fejjel:)


Még eddig mindig volt valahogy:)

2010. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
mutasd meg h erős vagy, a gyenge emberek feladják, az erősek soha, akármi is van, mindíg lehet annál sokkal jobb, és legfőképpen, életed legrosszabb napjából is csak 1 van:)
2010. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Depis lehetsz keres orvost, sportolj, citrom-orbáncfű teát próbáld ki, ha csak most szakítotál csíp ki magad és buliz egy jót.
2010. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A hagyd magad sodródni nem biztos, hogy jó.. Én mostanában ezt csinálom és nagyon unalmasak, szomorúak a napjaim. Inkább tűzz ki magad elé valami célt, ami boldoggá tesz! (Pl. h eljutsz egy olyan helyre, ahova régóta vágysz, vagy ilyesmi.) Nekem ez kicsit segít.
2010. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki magadból a bajodat, látod, itt mindenki segíteni akar.Én is!
2010. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.
2010. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezzel még elég sokan vannak így, köztük sokszor én is. másfél éve rosszabb volt a helyzet, akkor naponta ezen járt az eszem, mára már sokkal jobban kezelem a dolgot. tűzz ki célokat az életedben és hogy gondolkodj azon hogyan valósíthatnád meg azokat. és kezdd is el! szépen lassan, tűzz ki nagyon apró célokat, érd el és lesz sikerélményed!

sportolj valamit az szintén nagyon sokat segít!

2010. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!