Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet érezni hogy már...

Miből lehet érezni hogy már nem szeret a párunk?

Figyelt kérdés
Miből,és hogyan vettétek észre,hogyan derítettétek ki?
2010. nov. 25. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hogy az exe nevén szólitott az ágyban,hogy nem csillogott a szeme mikor rám nézett,mikor meg szexy ruhában próbáltam közeledni ő közölte,hogy eltkarom a tévét...el is hagytam,na azóta 10 éve boldog vagyok csak nem vele...
2010. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen közömbös arra, hogy hová mész, minek mész, mikor jössz, mi bajod van, milyen gyógyszert szedsz és mire,hogy nézel ki, hogy öltözködsz, milyen a frizurád és még a napi kapcsolatokról egyáltalán nem is beszéltem.Ezt már megéltem sajnos.
2010. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt kellett volna válaszolni- Ha mindent lefikáz amit csinálsz !
2010. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magasról tesz rád.
2010. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már inkább teher vagy számára,mint társ...
2010. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi,hogy már nem törődik veled,ha megkérded,hogy szeret-e akkor eltereli a szót,esetleg más nőkkel van(de ez ritka,ha nem szeret de legalább tisztel nem tesz ilyet)...

Nem foglalkozik veled úgy,mint régen,amikor szeretett...

2010. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

érzed, hogy nem szeret. nem csinál olyat, mint egy olyan ember, aki szereti a másikat.


közömbös az irányodban. nem érdekli, hogy mi történik veled, nem figyel rád, ha meg akarod beszélni a problémákat, nem érdekli. nincs intimitás a részéről (nincs csók, ölelés, puszi spontán, max dugás)

érzed, hogy teher vagy neki. ilyenkor márcsak kényelemből vagy egyéb érdekből van veled.


szerintem egy nő ezt mindig érzi, maximum nem meri magának bevallani, és inkább féltékenykedésre vetíti az egészet. pedig belül minden nő érzi, hogy a párja már nem szereti. csak fáj bevallani.

2010. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem néha előfordul, hogy úgy érzem már nem szeret. Aztán kibukik a dolog, megbeszéljük, és kiderül, hogy csak fáradt volt, gondolkodott vmin, vagy csak máshogy látta a dolgot, és pont ő volt az, aki úgy érezte, hogy én nem szeretem már őt. Konkrétan most egy se ugrik be, mert utólag már nincs olyan jelentősége, mint amikor épp belelovalom magam. De ha ilyen gondjaid vannak ajánlanék egy könyvet, akár afféle megelőzésként is, mielőtt elfajul a dolog. Nekünk az elmúlt 11 évben bevált.

[link]

Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam, de remélem így is segítettem.

2010. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!