Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem úgy érezni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem úgy érezni hogy a barátom már nem szeret ő azt mondja hogy nagyon szeret, ki is mutatta ma is de mégis azt érzem hogy nem. Úgy érzem hogy nekem ő az igazi de félek hogy nem leszünk örökre együtt?! Miért érezhetek ilyet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert félted a szerelmet.
2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem! Hogy érted azt hogy féltem a szerelmet?
2010. nov. 23. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem az első válaszoló úgy értette, hogy félsz, hogy elveszíted.

Ha azt mondja, szeret, akkor reméljük így is van. Ha ki is mutatja, akkor már nagyobb a valószínűsége.

2010. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég én is így voltam, csak ezzel a barátom agyára mentem. Szóval ha nem akarod hogy rossz vége legyen akkor ne mondogasd ezt neki. Vagyis ezt arra értem hogy ha kimutatja, de te mégis mondogatod neki hogy nem szeret. Próbáld meg visszafogni magad valahogy. Ha én csinálok hülyeséget, és nehezen fogom vissza magam (pl ilyenekben), akkor azt szoktam csinálni, hogy elképzelem a helyzetet fordítva. Elképzelem hogy mi lenne ha én kimutatom hogy szeretem és ő állandóan abban kételkedne hogy na vajon tényleg szeretem-e és ha igen, akkor eléggé szeretem-e, stb. Próbáld meg ezt elképzelni, és fogd vissza magad :)

Ne pánikolj be mert nem vezet semmi jóra! Csak nyugalom;)

17L

2010. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon félek hogy elveszítem mert nagyon szeretem! Szerintem is már kezdek az agyára menni,de megpróbálom nem kérdezgetni tőle és remélem hogy kiverem ezt a hülyeséget hogy nem szeret...mert tudom hogy szeret!
2010. nov. 23. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Túl sokat agyalsz, örülj neki h szeret és legyél vele boldog amíg így van. Elég valószínűtlen h egy szerelem örökké tart, de ha mindenki azon aggódna h mikor lesz vége, semmi értelme nem lenne szeretni valakit.

De azért sok szerencsét:)

2010. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen agyalok mert nem akarom elveszíteni de ez h én úgy gondolom hogy nem szeret ez így tegnap óta van...vagy az hogy megjött a menszeszem és ez miatt lehetek ilyen?Ma már sírtam is nem is egyszer ez miatt de eddig még soha nem volt velem ilyen...
2010. nov. 23. 17:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Az elején fülentettem és tudja és nagyon megbántam lehet h ez miatt félek hogy elvesztem?:(
2010. nov. 23. 17:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő soha nem hazudott nekem én pedig igen...és írtam egy srácnak h nagyon szeretem de bevoltam rúgva, de én csak a barátomat SZERETEM!
2010. nov. 23. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha 2 ember szereti egymást, akkor az egyik fél általában mindig jobban fél attól hogy vajon meddig tart a szerelem? Szereti-e még őt ugyanannyira a másik? És ezek általában, mi nők vagyunk. Én is a párom agyára megyek néha már az állandó kérdezgetésemmel. Én is szoktam tőle kérdezni hogy szeret-e? Kb heti 3szor is! :D Ő mindig vicces formában mondja csak hogy fejezzem be, hogyne szeretne és hogy ne kérdezgessem már annyit. Pedig nekem az is elég lenne hogyha néha-néha ki is mondaná. (csak sms-ben írja le :D )

Szóval ha nem mutatja annak jelét hogy nem szeret, akkor nem kell aggódnod. Jah és mindenkinek lehet olyan időszaka, amikor kicsit magányra, vagy a barátokra vágyik.

Ezt az idézetet kb 1 éve hallottam a "csak csajok reggeli műsorban" : "A férfiak olyanok mint a jojó, néha el kell őket engedni ahhoz, hogy visszatérjenek" És mennyire igaz :)

sok sikert!

2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!