Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd érezni irántam vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd érezni irántam vagy már szeret?

Figyelt kérdés
Bele szeretem egy fiúba de ö barátként tekint és kedvel, de pár hete máskép látom ezt. mert adtam neki fénképet magamról és azt mondta hogy az ágyához rakta. ki irtam azt hogy lájk ha kicsit is szeretsz és fontos vagyok, mind 2 ő lájkolta előszőr. utána következő héten elkisértem őt az orvoshoz és szerintem jól esett neki meg láttam az arcán mikor meglátott el pirosodott kicsit. utána megint elkisértem az orvoshoz mert hivott menyek vele. és ugy láttam rajta mintha már nem barátként tekint rám. Most vagy 3 napja azt mondta nekem hogy nem biztos tud nekem irni mert nem jó a telefonja ,és az bántja őt az egészbe hogy nem fog tudni velem beszélni mikor már kezd közel engedni magához és még jobban meg kedvelni. szerintem ö már szeret csak ,lehet nem meri be valani magának se. Mit csináljak. tudja hogy nagyon szeretem
2011. szept. 10. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

fúj de ronda lehetsz

el sem merlek képzelni, túl finomat ettem ahhoz

2011. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LuckyestLooser ***** válasza:
adom xD
2011. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, annyira nevetséges, amikor valaki ezzel áltatja magát, hogy ő is szeret, csak fél bevallani még magának is. Ha én szeretek valakit, mi a francért tagadnám magam előtt??? Egyébként, hogy rossz a telefonja, kifogás. 2011-et írunk, ha akarna, millió más csatornán tudna veled kommunikálni, létezik vezetékes telefon, családtag, barát telefonja, amiről meg lehet ereszteni 1-1 hívás, sms-t bármikor. Húzd ki kislány a kezed a biliből, mert nem vesznek komolyan.
2011. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!