Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktam ugy erezni, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam ugy erezni, hogy ez hihetetlen, hogy eppen engem szeret, en eppen ot es ugy osszessegeben is hihetetlen az egesz kapcsolat?

Figyelt kérdés
ti is ereztek igy? \nincs kerdojel az elso kerdes vegen, csak maskeppen nem lehetett kiirni :P\
2011. jún. 23. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha, ezt mondogatta nekem folyton az a kedves barom, aki pár hétre rá le is lépett.

Persze, van ilyen.

2011. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a rózsaszín köd mindig elég hamar véget ér (sajnos vagy nem sajnos ki tudja hogy lenne a jobb).
2011. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyanezt érzem, kedves kérdező... alig merem elhinni, hogy ilyen szerencsés vagyok! Egyszerűen felfoghatatlan, hogy miért pont VELEM van egy ilyen csodás ember!!
2011. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mimano ***** válasza:
52%
Ne aggódjatoK! El fog múlni... :)
2011. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én éppen így érzek, mert olyan vele a kapcsolatom, mint amilyenre vágyok
2011. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!