Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet érezni, ha már...

Miből lehet érezni, ha már nem szeretem a párom/ a párom nem szeret engem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan gyártjuk a felesleges vitákat. Mindig én vagyok a hülye, mert nem olvasok a gondolataiban.

Ha visszautasítom az együttlétet (mondjuk heti 6 alkalomból, csak heti 4 "sikerül"), már hisztizik. Sokszor mondja, hogy nagy a fenekem, hullik a hajam (folyamatosan próbálkozok ezeken változtatni), lusta vagyok, hülyeségekre szórom a pénzt stb.

Még nem élünk együtt (vagyis folyamatosan együtt alszunk, hol náluk, hol nálunk, de nincs közös kassza), de ha hétvégén reggeltől estig együtt vagyunk, néha besokallok.

Az elmúlt 4 napban annyi mindenért hisztizett, hogy már elbizonytalanodtam, hogy szeretem-e őt. Abban sem vagyok biztos, hogy ő szeret.

Persze mondja, de nem érzem. Eddig éreztem, de most nem.

Azt mondja ő egész nap rám gondol. (Elment bevásárolni, hozott nekem egy üveg üdítőt meg csemege uborkát az ebédhez, és neki ez azt jelenti, hogy ő "gondol rám", mert olyat hoz amit szeretek).

Javasoltam hogy vacsorázzunk valahol, ami nem itthon van, nem akar. Mozit se, tóparton sétálni se, dvd-zni se. Semmit. Mert ő fáradt/nyűgös/nincs kedve.

Elhiszem, hogy a munkája fárasztó, meg stresszes, de van egy kapcsolata, van egy kedvese, akivel azért törődni kellene, nem csak úgy lenni a kapcsolatban.

Ha havi 1x kimozdulunk, az már jó. Voltunk nyaralni, akkor is próbáltam megfelelni neki, hogy semmibe ne köthessen bele, de ő mégis cseszegetett.

Mondtam neki vasárnap, hogy becsüljön meg, mert nem fog ég egy ilyen nőt találni, aki ezt a sok hülyeségét elviseli. Nekem is rengeteg hibám van, de én próbálok alkalmazkodni, változni.

Néha annyira megbánt, hogy a sírás kerülget. Reggeltől estig dolgozik, de ha azt mondom, hogy szükségem lenne pénzre, nem ad. Tudja milyen sz.r anyagi helyzetben vagyunk. Nem hülyeségre kértem, hanem 1 cipőre és nadrágra (nem márkás, kínai... kb 5 ezer ft a kettő)

Hétfőn kezdődik a iskola, nem járhatok térdgatyában vagy lyukas cipőben. Azt hittem, 5 ezer ft-t tud nélkülözni, hát elég nehezen adta oda. :(

Az első ösztöndíjamból visszaadom neki.


2010. aug. 31. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Fireproof (Tűzálló) - fenn van ez a film a youtube-on, nézd meg. Neked szól.

Neked kell változnod, ha azt akarod, hogy másmilyen legyen a kapcsolatotok.

2010. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az én kapcsolatomat látnám, vagyis 2 napja szakitottam vele ezek miatt. Szerintem nem tudsz mit csinálni, én megértem, mi is szar anyagi helyzetben vagyunk, de ha pl. nem volt nálam elég pénz valamire és bekellett szállnia (max. 200 forinttal) még azt is visszakérte. :/ Én sose hántorgattam volna fel senkinek 200 forintot, pedig ha összeszedem hány embernek segítettem 100-200 forinttal, már kb. lenne 2000 forintom. Szerintem hagyd el, mást nem igen tudsz tenni. Vagy mondd meg neki, hogy vagy változtat vagy mehet. Meg ne találkozzatok 1-2 napig. Hidd el, az lesz a legjobb.
2010. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon szerethet ha azt mondja, hogy nagy a feneked és hullik a hajad. :S Akit szeretünk, azt fikázzuk?

Neked is változnod kell, egyetértek az első hozzászólóval. De úgy, hogy ne hagyd magad megalázni szavakkal. Hiába hoz uborkát meg üdítőt.

2010. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

A kapcsolat két emberről szól. Tehát mindkettőtöknek tenni kell érte. A soraid olvasva az az érzésem volt, hogy kissé erőszakos lehetsz, olyan aki szeret irányítani. Akkor döbbentem meg leginkább amikor írtad, hogy "Mondtam neki vasárnap, hogy becsüljön meg, mert nem fog ég egy ilyen nőt találni, aki ezt a sok hülyeségét elviseli." , mert ez így butaság, hidd el találna magának olyan leányzót aki elviseli, sőt aki imádná.

Ha te változol akkor a kapcsolat is változni fog. Szerintem inkább már te vesztetted el a szerelem érzését a párod iránt, s ezt próbálod kivetíteni rá. Kérdezd meg magadtól mit akarsz ettől a férfitól.

2010. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mikor így álltak a dolgok már a kapcsolatom végét jelezte. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha úgy érzed már nem szereted akkor nem érdemes folytatni.
2010. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 hétig nem találkoznék vele, megmondanám neki hogy kis időt kérek hogy átgondoljam akarom-e folytatni és ha igen min változtassak. Meg hogy nyugodtan elgondolkodhat ő is hogy mit akar ettől a kapcsolattól és tényleg szeret-e. Ha szeret 1-2 hét és rádöbben, én is így voltam vele bár ott nem voltak ilyen gondok, kényszerszünet volt utazás miatt és akkor jöttem rá a nagy igazságra, rájöttem hogy igazából tudok nélküle élni... Bár azért kívánom hogy nektek sikerüljön rendezni a dolgaitok
2010. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Változtam elég sokat az elmúlt pár hónap alatt. Türelmesebb lettem, leszoktam a féltékenységről.

Nem vagyok egy irányító típus. Egyszerűen mondtam neki, hogy szeretnék kimozdulni VELE. Nem Xy-nal, hanem vele. Nem muszáj, hogy pénzbe kerüljön, tehetnénk egy erdei sétát is, nem ő nem akar.


Mivel n jobban ismerem mint te, valszeg jobban is tudom, hogy NEM találna még egy ilyen hülye nőt mint én. Nem fejtem ki bővebben, de tudom, hogy ezt a fajta viselkedést (és itt szinte mindenre lehet gondolni a megcsaláson kívül) nem tűrné el senki.

Nekem sem kellene, de szeretem.

2010. aug. 31. 13:55
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ezekből lehet érezni, amiket leírtál. Ha együtt laknátok, az maga lenne a pokol.
2010. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem lehet hathatós tanácsot adni az ilyen kérdéseknél, mert kizárólag a te szemszögedből látjuk a szituációt: vérig vagy sértve, mert véleményed szerint a párod rossz irányba változott, becsmérel téged, kedvetlen, elutasít téged meg a közös programokat. Oké, ezt tárod fel itt. De vajon Ő hogyan vélekedik erről? Nézd, ha meghíztál pedig csinosnak ismert meg, jogos, hogy ez nem tetszik neki. Én is felszedtem a seggemre, a párom finoman célzott rá, hogy fussunk együtt, de nem sértődtem meg, mert igaza van, elhanyagoltam maga, össze-vissza ettem egész tavasszal meg nyáron.

Egyébként a legnagyobb hibát azzal a beszólással követted el, hogy még egy ilyen nőt nem talál mint te. Ne legyél már nevetséges, igenis találna, mert mindenkinél van jobb, ezt ne felejtsd el. Ha külön kasszán vagytok, azt sem, értem miért neki kéne fizetni a ruházkodásodat? Miért nem vállaltál nyári melót? Tudod, hogy szar helyzetben vagy, gondolnod kellett volna arra, hogy itt az ősz, jön a hideg, és nincsen meleg nadrágod, cipőd, dzsekid..stb!

Talán le kellene ülnötök beszélgetni, amikor épp nem fáradt és normálisan megbeszélni, hogyan tovább, mert ez a marakodás meg sértődősdi sehova nem vezet.

2010. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.Ha nem teszed,idővel csak rosszabb lesz,és egyre többet megenged magának,te pedig egyre erőtlenebb leszel hogy elhagyd.Lehet hogy azt mondogatja hogy szeret,csak éppen szeretni nem képes.Egy kapcsolatnak nem ilyennek kell lennie,és ezt gondolom te is érzed.Ez így nem normális.Jobb egyedül,mint egy rossz kapcsolatban.Még fiatal vagy,találni fogsz mást aki jobban megbecsül.Semmi sem kényszerít arra,hogy megelégedj egy ilyen tuskóval.Az erdő tele van ilyenekkel.
2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!