Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 19 éves és gyereket...

A barátnőm 19 éves és gyereket szeretne a barátjával. Hogy tudnám lebeszélni erről?

Figyelt kérdés
Persze az ő dolguk, de nem akarom, hogy elszúrja az életét. Nincs saját lakásuk, csak a párja dolgozik. Mellesleg nagyon fiatal még az anyasághoz.
2010. nov. 25. 19:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%

szerintem nincs ezzel semmi baj. Én most szültem babát, anyámmal élünk, még soha nem dolgoztam diákmunkán kívül, mégis tervezve volt a baba. És köszönjük szépen jól megvagyunk.

22/L

2010. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
köszönjük, hogy lepontoztátok azokat, akik nem akarják rögtön a csajt egy kanál vízben megfojtani. hát baromi kíváncsi leszek, hogy akik most lepontoztak azoknak 30-35 évesen lesz-e lehetőségük (munkájuk, lakásuk, odaadó nagyszülők, jó férj) és termékenységük, és egészségük szülni. Aztán lesz-e pénzük felnevelni és támogatni. Megjegyzem, hogy gyes-gyedről 40 vagy 45 évesen visszatérni, amikor kezdi az ember az értékét a munkaerőpiacon elveszteni, és inkább fiatalt vesznek fel... ti tudjátok.
2010. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

02:21

Szerinted nincs ezzel semmi baj? Anyáddal meg a pasiddal tartatod el magad, meg a gyereket. Soha nem dolgoztál. No comment.

2010. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%

ha a pasi is akarta a gyereket, akkor nincs ezzel baj. amig a gyerek 2-3 éves nem lesz, addig a nő otthon van. ez a társ-i megállapodás. ezt mindhárom fél tudta és vállalta. a baj az lenne, ha ebben korábban nem állapodtak volna meg, vagy ha az anyuka a gyerek egy bizonyos kora után is eltartatná magát ÚGY, hogy azt az apa már nem kívánja vállalni. de ha kivánja, akkor is max saját magával szúr ki a csaj, mert kiszolgáltatottá válik.

Összefoglalva: ki más kéne eltartsa gyes-gyed alatt, amig a pasi gyerekét gondozza és neveli??? nincs ebben semmi baj.

2010. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23:29 vagyok.


Nem érdekel, hogy lepontoztok csak éppen látszik, hogy milyen a felfogás ma. Nem érzem, hogy bármit is rosszul csináltam volna. Igen 20 évesen szültem, sokkal kisebb volt az esély bármilyen betegségre, sokkal könnyebben viseltem a terhességet, mint azok akikkel beszélgettem és 30-on felül voltak. Nem passziváltam, nappalin jártam iskolába kedvezményes tanrenddel. Mikor időm volt ( baba kb fél éves korától) akkor otthoni munkát végeztem plusz az egyetem. Mindennel együtt meg volt a havi 100 úgy, hogy sosem dolgoztam előtte. Nem volt erre se szükség, de én akartam csinálni.

Nem értem. Miért vagyok ezért elítélve? Lassan attól félek, hogy megköveznek az utcán, mert fiatalon szültem. Hajrá, ti szüljetek csak 60 évesen.

2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

Senki nem mondta,hogy 60 évesen sem kell szülni. Eszed nincs sok,hiába végeztél egyetemet,látom a szövegértelmezés nehézkes..

Erre szokták mondani,hogy ainek nem inge nem veszi magára..vagy te magadra ismertél bármelyik hsz-ben? ..


Annak meg csak grautlálni tudok aki az anyósához szüli a gyerekét és még büszke is rá,hogy sose dolgozott.

Anyós is bizos örül neki..

2010. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
*senki nem mondta,hogy 60 évesen kell szülni
2010. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22.40 akkor te is értelmezd, amit mások írnak. aki még sosem dolgozott az fiatalka, és MOST SZÜLT! lehet, h előtte tanult, most meg nem 4 éve tartja el az anyós és férje, hanem gyesen-gyeden van. mégis mit kéne csinálnia???? 3 hét után elmenni dolgozni? ki tartsa el, ha nem a férje?? az hogy a lakhatást anyósnál tudja megoldani, az mért baj?? ha mindhárom fél elfogadja, akkor tök normális. Anyám is igy vállalta be a bátyámat, ma külön házuk van, és soha nem szenvedtünk hiányt. gondolkodni kéne, nem rögtön elítélni az embereket!
2010. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!