Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy anyám...

Hogyan érjem el, hogy anyám újra bízzon bennem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt olyan időszakom, amikor nagyon nem voltam tisztában a pénz értékével. Abban az időszakban volt számlás előfizetéssel működő telefonom, lett egy tízezres számlám. Most meg szeretném kérni anyámat, hogy karácsonyra vehessek egy új telefont, mert a mostani semmire sem jó, és szeretném neki ajándékozni. [neki már 5 éve ugyanaz van, nekem meg kb. 1,5 éve] A lényeg az, hogy a telefon, amit kinéztem, 8ezer forint számlásan, kártyásan meg vagy 50ezer. Most is kártyás a telefonom, havi EZERÖTSZÁZ forintot kapok rá, és kitart 4 hétig. Hogyan érjem el, hogy újra megbízzon bennem ezen a téren?


16L


2010. nov. 25. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha a mostani telefonod semmire sem jó, akkor anyukád mire fogja használni?
2010. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
16 évesen a te neveden még nm lehetett számlás előfizetés.
2010. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyu nevén volt. Amúgy telefonálásra+sms írásra megfelel, de nekem szükségem van pl. zenére, normális képminőségre, és videónézegetésre. Ezért akarom nekiadni. Ezenkívül megcsinálhatnánk családi csomagosra, így mi ketten ingyen beszélhetnénk. Igazából csak az fontos, hogy vele ingyen beszélhessek. De mivel én Telenor-nál vagyok, ő meg Vodás...
2010. nov. 25. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, h te el vagy tévedve komám!

Én elhiszem, h szeretnél 50 ezer forintos telóval vagánykodni a suliban és épp ezért elárulom neked, h ha te azt a telefont megveszed 8000ért akkor olyan díjcsomagot csatolnak mellé, aminek a havi díja legalább 6000 ft:)

2010. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah persze,pont suliba nem:D

Na mutasd azt az ajánlatot, ahol neked 50 ezres telót adnak 4500 ftos havi díj mellé, mondjuk az 1500 ftés kerethez képest ez is sok hiszen a 3*osa .

2010. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont,h részletre viheted el, az előfizu mellé még törleszteni is kell, mert ilyen nincs :P Amúgy most honnan írsz? Nem egy PC-ről? Ha csak otthonra kell, akkor nézz videót a gépen, hallgass zenét ott, vagy esetleg egy MP4-et kérj kalácsonyra... Ha anyukád megengedhetné magának, gondolom a 10e ft-s számlát sem bánta volna. Nem a tanulásodhoz létfontosságú funkciókra van szükséged, csak kényelmikre. Törődj bele, nyáron majd dolgozhatsz, vagy a karácsonyi szünetben és majd a saját pénzedből vegyél olyat, amilyen drága, és majd 1,5 év után ráunsz...
2010. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!