Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy bízzon...

Hogy érjem el, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt,abból fél évet együtt is laktunk,de most hazaköltöztem.Ugyanis az történt,hogy észre vettem,hogy egy lánnyal smsezik,msnezik,és napi szinten beszélnek.Én bepörögtem és hírtelen felindulásból hazaköltöztem.Eszembe se jutott,hogy megcsal,csak maga a tény,hogy más lánnyal ilyen közeli kapcsolatba került felháborított.Tudom elhamarkodtam a dolgot.Azóta érzem rajta a sértődöttséget,mégha nem is mondja.És mintha nem lenne már meg köztünk a megfelelő bizalom.Ennek ellenére szeretjük egymást.Csak ez a bizalom dolog...úgy érzem nem bízik bennem.De mindent megtennék,hogy ez ne így legyen.Mivel bizonyíthatom neki mégjobban,hogy bízom benne és szeretem?Jóvá akarom tenni amit elszúrtam.

G.F.23


2010. jan. 18. 00:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Bízz benne és legyél nagyon türelmes. Az ilyen bődületes marhaságokat amit (ne haragudj, hogy ezt mondom de) Te csináltál, nehéz megemészteni. Egyébként nem lehet, hogy te nem bízol benne, és rá vetíted az egészet?


Egyébként beszélj vele erről is, légy nagyon türelmes, bízz benne, és kérd meg, hogy mutassa be neked is azt a barátot. Ez utóbbit valszeg a békülés jeleként érzékeli majd. Remélhetőleg...

2010. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hülyeség volt.

Szerintem mindkettőnknél gond van a bizalommal...

2010. jan. 18. 00:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon rosszul esett volna,hogy a társam minden napos kapcsolatban van egy másik lánnyal.

Neki kell bizonyítania feléd,hogy minden rendben van és nem fordítva.

Kérdezd meg tőle,hogy neki jólesne, ha neked lenne egy olyan barátod akivel annyi közös témád van,hogy naponta értekeztek?

2010. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy másik lánnyal való kapcsolattartással van a baj, hanem azzal, hogy ezt nem Ő mondta el, észre kellett venned.

Semmi kifogásom az ellen, ha a férjem beszélget más nőkkel is, és Ő sem cirkuszol, ha régi fiú/férfi ismerőseimmel tartom a kapcsolatot. Azonban ezeket a történéseket mindigis megosztottuk egymással, így elkerültük a féltékenységre okot adó helyzeteket.

Egy 35 éve boldog párkapcsolatban élő nagyi.

2010. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 6 éve vagyok a barátommal és azt mondta, hogy ő senkiben nem fog megbízni sose még a családjába se.
2010. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igazad volt.Jó egy héten egyszer lehetnek a barátok is a porondon, de hogy napi szinten egy nővel én is besokaltam volna.
2010. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább a pasidnak kéne elnézést kérnie, nem neked loholni utána
2010. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
neki kéne elérnie, hogy bízhass benne....ő sértődik meg?
2010. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Eléggé önző a pasid! Még ő van megsértődve? Ne te könyörögjél neki!!!! Elhiszem, hogy szereted, de ő is elgondolkozhatna, hogy ő mit csinált. Ha baráti szinten levelezik a csajjal, akkor miért nem mondta el? Esetleg a bizalom miatt még azt is engedné, hogy te bele olvass a levelekbe, hogy ne féltékenykedj. Jól tetted, hogy hazaköltöztél, és ne keseregj rajta, nem te szúrtad el! Ha szeret, akkor ő megy utánad, ne te menjél!
2010. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jól jegyezd meg:Mindig az irányít, akit a legkevésbé foglalkoztat a kapcsolat.És a pasid most téged irányít.Az már más kérdés, hogy valahol te is hibáztál, amikor is inkább egy másik lánnyal osztotta meg napi szinten a dolgait és nem csak veled.Annak is oka volt biztosan.Neked most ne legyen lelkiismeret furdalásod, nagyon is helyesen tetted, hogy elköltöztél, ezzel nyomatékosan döntésre kényszeríted.Vagy abbahagy mindennemű kapcsolatot azzal a másik nővel és akkor visszaköltözöl, vagy még benned gerjeszt lelki furdalást és téged okol mindenért, csakhogy végre megszabaduljon tőled.Szerintem...
2010. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!