Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogyha a párom azt...

Mit tegyek hogyha a párom azt feltételezi rólam h. interneten tartom a kapcsolatot férfiakkal? Mit tegyek hogy bízzon végre bennem?

Figyelt kérdés
8 hónapja együtt élünk...minden percben együtt vagyunk,mindent megpróbáltam h.bízzon bennem,de nem sikerült!Nem akarom h.szakítás legyen a vége...
2011. febr. 21. 11:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
pedig esélyes...
2011. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
mond le az internetet
2011. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be neki, hogy nem. Számítógépezz vele. Nélküle soha ne ülj a gép elé. Vagy elhiszi, vagy nem.Ha ilyen féltékeny, jobb, ha már most lepattintod, mert ez csak rosszabb lesz. Előbb-utóbb nem mehetsz majd egyedül sehová. Se boltba, se dolgozni. Gondold meg!
2011. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló a szitu,h van e valakim meg ilyesmi..de már annyira elegem van,h nem igaz,nincs senkim és nem is feküdtem le mással.bár úgy érzem,h agya még gyerek..de már nem tini.nekem fontos a bizalom.
2011. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek, gondolom egy gépet használtok, nem?

Akkor meg tudja nézni miket nézel a neten.

Esetleg néha felejtsd ott a gépedet bekapcsolva, megnyitva az emailfiókjaiddal, és menj le a boltba vagy egy órára.

Akkor beletud kíváncsiskodni titokban a magánügyeidbe, és rájöhet, hogy nincs oka aggodalomra.

Bár semmi köze hozzá és jobb a szimpla bizalom, de ha ez kell neki, hogy boldog legyen, akkor én hagynám. Ha nincs titkolnivalód, úgyis mindegy...!

2011. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Off: Egyébként neten ismerkedtél vele össze? Mert akkor lehet azért van üldözési mániája...
2011. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Ennél többet már nem tudsz tenni,vagy rászolgáltál a bizalmatlanságra,vagy a hiba a barátod készülékében van bár nem hinném hogy ez a fixa ideája.Ha mégis akkor tojd le a féltékenységét mindaddig amíg nem mérgezi a kapcsolatot,végső esetben hagyd ott.
2011. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj ha valamit nem csináltál meg akkor azt elég nehéz bebizonyítani.
2011. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is pl. az van, hogy tudjuk egymás belépő kódjait, így tuti nincs féltékenykedés.Sőt msn beszélgetéseket is vissza lehet nézni vagy ott vagyok ha a párom ír valakinek.De ha ez se jön be akkor tényleg az a legjobb ha nem netelsz , bár ez elég durva h. ha elötte netelsz akkor nem bízik benned,mert ha nem adsz rá jelet akkor ok nélkül nem féltékeny senki.De ha nagyon durván birtokol akkor lehet jobb ha mást keresel,mert lehet ez csak rosszabb lesz.
2011. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

mint már leírtad, már megpróbáltad bizonyítani, h nincs oka.

Nem értem, hogy ezt hogy lehetne fokozni.

Itt csak annyi van, h egy próbaidőre szétmennek... hogy észbekapjon a másik fél..

2011. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!