Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Ennyire...

Miért érzem ezt? Ennyire ellaposodott?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 8 hónapja vagyunk együtt a párommal.

Minden teljesen tökéletes,egyszerűen imádom.A hétköznapjaink ellaposodtak.2 hónapja költöztünk össze.

Igazából nem érzem,hogy annyira fontos nekem.Szóval amikor összeveszünk és attól félek,hogy vége is lehet,akkor érzem azt,hogy szeretem,és kűzdök érte,viszont a hétköznapokon nem.Idegesít ez az érzés,hogy már nem olyan,mint régen,amikor minden napnak örültem.

Eszem ágába sincs mást keresni,de nem tudom,mire van szüksége a kapcsolatunknak,hogy újra tudjam értékelni,és ne csak a szürke hétköznapjaink legyenek.

27F 30 N


2010. nov. 25. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos azt kell mondjam h ez már igyisfog maradni..lesznek még kiemelkedő napok de átlagban ilyen lapossá válik minden kapcsolat..a miénk kb 1 év együttélés után változott meg..
2010. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valami baj történne az összekovácsolna, hidd el...na de ne ez kelljen összetartson benneteket.

Menjetek kirándulni, olyan helyekre ahova nem szoktatok minden nap. Beszélgessetek sokat, vacsorázzatok kettesben, sportoljatok együtt, járjatok el valahova. Kapcsolódjatok ki. Figyeljetek egymásra...

2010. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajaj,nekünk is így volt 8 hónap után :) írtam ide kérdést is....de mindenki csak azt irta hogy hagyjam a f*szba...De én nem hagytam!!!Harcoltam érte és visszakaptam a régi szerelmemet!!!Úgyhogy bátorsággal ajánlom neked :)
2010. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem hagyom :)

Értékes imádnivaló ember,bolond lennék,ha hagynám.

Csak idegesít,hogy nincs ez a nagy HŰHA,ha látom.

Bulizni is mostmár elmennék szívesen nélküle,eddig nem akartam.

2010. nov. 25. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a nagy HŰHA nálunk sincs. Mi 3 éve vagyunk együtt, illetve már több is mint 3 év majdnem 3,5

De szeretem és tudom, hogy ő a mindenem, soha semmiért nem adnám, a legrosszabb percében sem...

Nem lehet mindig minden fantasztikus...de mindig szeretheted...:) első voltam, azt hiszem...

2010. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
második:)
2010. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mndig így van az életben, eleinte a nagy izgalom, aztán a megszokás. Próbáljátok az élet egyéb oldalait is felfedezni, gazdagítsátok magatokat lelki dolgokkal, meg művészetekkel, mert ha csak a szex az, amire koncentráltok, bizony könnyen üresen maradhatnak a napok.
2010. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!