Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal ellaposodott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ellaposodott a kapcsolatunk, és azt hiszem unalmasnak találom. Néha úgy érzem szeretem, de mikor veszekedünk, mintha úgy érezném nem vagyok már belé szerelmes. Másfél éve vagyunk együtt. Ilyenkor mi a lépés?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, ő 20. Nagyon vágyok bulizni, táncolni, ő viszont hungarista, nemzeti rock-ot hallgat és csak a kocsmába szeret lenni a barátaival, vagy már ott se. Inkább otthon ülős típus. Többször is felvetettem neki az ötletet, h mi lenne ha külön mennénk szórakozni, hisz még nem vagyunk házasok..., de ragaszkodik ahhoz hogy mindig együtt poshadjunk egy szobában. Van mikor kicsit jobb közöttünk a harmónia, és úgy érzem imádom + ő életem szerelme, de hirtelen másnapra megtudnak bennem változni az érzelmek, és elünt egy érzés hogy én nem vagyok belé szerelmes. Tudom ha szakítanék vele fájna meg szeretek vele lenni, de ha vele maradok, elvesződik a fiatalságom, most kellene javában élnem...Nem tudom mit tegyek, tanácstalan vagyok :(
2008. nov. 29. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Vele beszélném meg először, hátha neki is hasonlóak az érzései, gondolatai

Ha nem lehet megbeszélni, akkor meg már emiatt is veszett az ügy:D szakítsatok

2008. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is le kellene ülnötök megbeszélni. Mondj el neki mindent az érzéseidről őszintén. Lehet hogy nála se klappol minden csak nem mondja. Én javasolnám ilyen helyzetben a szakitást.Persze rossz lenne eleinte, de lehet hogy találkoznál egy olyan fiúval aki jobban illik hozzád, és akivel együtt bulizhatsz. És lehet hogy ő is talál valakit, akivel otthon ülhet rockot hallgatva. Szóval szerintem nem illetek össze nagyon és ha nincs változás én szakitanék. Most vagy fiatal.
2008. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják, beszűkült látókörű vagyok azért, mert csak hungarista/skinhead fiúkkal akarok ismerkedni (mivel énis az vagyok). Hát tessék, szerintem ez is egy hiba a kapcsolatotokba, nem vagytok e téren egy hullámhoszon.
2009. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!