Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én érzem, hogy nagyon...

Csak én érzem, hogy nagyon "ellaposodott" a VV?

Figyelt kérdés

Egyre unalmasabb,szánalmasabb ...tegnap már odáig jutottam,hogy megnéztem más csatornán mi megy... :-)

Fog ez még változni???


2011. febr. 24. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
igen csak te érzed így. na meg a többi Olivér b*zi.
2011. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs egyedül, kedves első....amúgy kérdező, remélem, hogy fog.Majd ha kiszavazzák a gagyi Bécikét még Szadigigit.
2011. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is, kb az megy egész végig hogy a Gigi meg az Erzsi azon rágódik hogy hogyan tovább meg hogy dugjanak e vagy sem.A Laci egy p*cs, nem tudom minek ment a villába, ha buli van akkor ő lazán átalussza aztán másnap problémázik mert nem hagyták aludni.Hadseregbe mennyen az ilyen ember ne Villába.

Béci viszont már kevésbé nagyképű de amúgy semmi érdekes.A mostani négyes meg kevésbé szórakoztató már így hogy kiment az Olivér.

Szal laposabb lett jóval, jah.

2011. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viccelsz?: D

Egész végig csak az megy benne hogy Jerzy meg Gigi találgatják hogy most járunk???vagy nem inkább mégsem..de inkább igen...de most nem??: DMár nagyon unom őket...-.-"

2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez a hülye RTL miből gondolja hogy Gigi meg Jerzy szenvedése valakit is érdekel. Pedig már napok óta ezt nyomják, egyszerűen unalmas. Meg az egész VV is. Ráült egy szar hangulat a Villára, mindenkinek szr a kedve, és ezt marhára nem élvezet nézni.
2011. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Számomra az a "meglepő",hogy már tilos nekik nevetni,jól érezni magukat...valamelyik nap Gombi+Jerzy poénkodott kicsit (játszottak a székkel),és Béci letorkolta őket.... :-(
2011. febr. 25. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj igen most Béci kedves az Úr.

Ő mondja meg hogy "ki nevet végén"...-.-"

Ha ő nyeri meg a hajamat fogom tépni: D:S

2011. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!