Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kicsit nem gyanús? Félek,...

Ez kicsit nem gyanús? Félek, hogy az.

Figyelt kérdés

A barátnőm párja épp ezt adta be a barátnőmnek, a lány most hívott sírva...hogy neki ezt most el kell higgye? A párja (aki már a vőlegénye) 8 kor elment azzal az indokkal, hogy ki kell dolgozzanak valami képeket a csoporttársával, de egy óra múlva jön. Már 12 és még nincs sehol a srác...a lány elvan keseredve, mert az elmúlt 3 hétben voltak hasonló húzásai a srácnak...

Mikor számon kérte csak a magyarázkodás volt...és a felháborodás, pedig szerintem azért jogos...


Amúgy jól ismerem mindkettőjüket én úgy látom nagyon szeretik egymást...viszont a srác nem rég új társaságba került azóta van ez. Kicsit aggódom a lány miatt mert neki "csak" ez a srác van az életében. Szülei meghaltak, testvéreire nem számíthat. Eddig a srác volt a mindene, de most úgy érzi nem mond igazat.


Nem akarok vész-madárkodni, de létezik, hogy ilyenkor tényleg fényképeket dolgoztak ki? Éjjel 12 kor? Nem mondtam semmit a barátnőmnek csak azt, ha hazaért a srác beszéljenek...aggódom miatta


2010. nov. 25. 23:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocs a kérdést először másképp fogalmaztam meg.

Szóval a srác azt adta be a lánynak, hogy mennek fényképet kidolgozni egy csoporttársához, 12 és még nincs otthon...(bocsi a zavarért, először másképp fogalmaztam)

2010. nov. 25. 23:11
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez megérdemelne egy kis nyomozást, követtetést például.
2010. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Közeli barátok vagyunk...a párom és a barátnőm párja nagyon jól kijönnek egymással a lány nekem a legjobb barátnőm, majdnem a testvéremként tekintem....

Ők az egyik "kedvenc" párjaim közé tartozik, akikről azt hittem "örökre"...nem jön, hogy rosszat gondoljak...

2010. nov. 25. 23:34
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Törülni a szótárból a "gyanus", "gyanakvás" szavakat, és persze minél idagesebb vagy, annál jobban elhagyja a párja. Mért nem veszi könnyen, és elmegy ő is segíteni a fényképek körül?
2010. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne függnei a párunktól,mert a függés nem szerelem...Nem kéen folton gyanakodni,ha meg megcsalja,mindegy h x-el vagy y-nal,az már rég veszett ügy...
2010. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
és ha nincs otthon? majd hazamegy, aztán entyempentyem
2010. nov. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A lány nem nyomoz és alapból megbízott a párjában...de azért mikor 3 hete ez van...
2010. nov. 26. 06:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire aggodsz,miért nem derited ki te? Ugy értem ha a srácok ilyen jo haverok,miért nem a te párod közbenjárásával,érdeklödésével nézel utána a dolgoknak? Ez még nem azt jelenti h el is kellene mond a barátnodnek ha másfelé kacsintgatna a völegénye,mert lehet csk egy kis ártatlan flört,és minden rendbejön koztük.
2010. nov. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valami "meglepetés" készül karácsonyra és azért ennyire titkolózó a srác. (Egyébként éppen ezért nem szeretem a meglepetéseket, mert az elökészités szükségszerüen ilyen és hasonló helyzetekek okoz - csak itt az oldalon is volt egy esetröl szó, ahol a férfi titkolózott, a nö utána nyomozott, kiderült, hogy a férfi egy autót akart volna a nönek meglepetésként - de a bizalmatlanság miatt megszakitotta a férfie ezután a kapcsolatukat.)

A legészszerübb az lenne, ha a te barátod utána kérdezne a barátnál, neki valoszinüleg elöbb adna felvilágositást - és ha tényleg meglepetés vagy hasonló (esetleg valami sürgös munka, stb), akkor legalább meg tudná nyugtatni a barátnödet, hogy BAJ nincs.

Viszont az nagyon nem egészséges, hogy a barátnöd ennyire függö, ez komolyabb személyiségzavarra utal, nem ártana valahogy ezt rendbehozni, mert ebböl igy mndenképpen baj lesz. Az meg, hogy ennyire nem bizik a barátjában... igy nem sok jlvlt jósolok a kapcsolatnak, föként a bizalmatlanság, féltékenység miatt.

2010. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Azt írtad, hogy éjjel 12 van és még nincs otthon a srác...mindezt 23:09-kor. Ha előtte hívott a barátnőd az mondjuk 22:30...eddig simán lehúzódhat akármi.
2010. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!