Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez egy tenyésztő, kicsit gyanús?

Ez egy tenyésztő, kicsit gyanús?

Figyelt kérdés

[link]

véletlenül bukkantam rá, és elég érdekesnek találtam hogy kivannak írva az árak a kutyáknál, és még extra mini kutyája is van ami ugye elvileg nem létezik.

És gyanús hogy milyen sok kölyke van, 10 kutyus, mind más korúak, és más az áruk.

Ráadásul nem mindegyiknél van odaírva a törzskönyv, ami talán azt jelenti hogy csak annak van amelyiknél jelezve van és a többinek nincs?


Pedig van kennel név és a képek szerint kiállításra is viszik őket.


Mit gondoltok?


2010. okt. 17. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

ez a hivatalos (kennel név, törzskönyv) szaporító.

semmivel sem különb a sima szaporítónál...

a yorkikat néztem meg, ápolatlanok a kutyái és nem is fajtaszépségek...

nem vennék ilyen helyről.

2010. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom nem egy nősténye van akik nem egyszerre tüzelnek, extra mini van pl tacskóban is (kaninchen)ami attól függ, ki az apa, anya.
2010. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hozzáértésről tanúskodik:

"Dolly : 3 éves, threecolor. "


:o)))

Az életben nem vennék ilyen helyről. Tipikus példája annak h a kutya számára pénzkereseti lehetőség csupán. Ki így, ki úgy...csak kár h tönkreteszi a fajtákat...

2010. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó előttinek:attól,hogy nem egy nősténye van,még bőven lehet szaporító,az ilyen neve kutyagyáros.

Attól,hogy tacskóban van "extra mini",még yorkieban nincs.

2010. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
30 kutya. Ilyen tenyésztő nincs, aki ennyit tartana. Ráadásul már csak nekik szenteli az életét. Vagy nagyon jól keres a férje, és nem kell dolgoznia, vagy megél a kiskutyákból. Akkor meg már nem tenyésztő.
2010. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért tenyésztésből nem lehet megélni? (nem tudom, azért kérdezem)
2010. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Utolsónak:

[link]

2010. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!