Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jár neki heti 1-2...

Tényleg jár neki heti 1-2 "szabadnap"? Kicsit gyanús a dolog.

Figyelt kérdés

Szóval a párom szerint tök normális, hogy heti 1-2 napot külön alszunk (együtt élünk!), persze nem külön ágyban, hanem én a lakásunkban, ő a szüleinél.

Ő kezdeményezte az összeköltözést. Az elmúlt egy hónapban kb 7-8 napot nem aludt itthon.

Azon gondolkozom, hogy összepakolok és visszamegyek a szüleimhez. Miért akart velem összeköltözni, ha most mégsem jó neki?


2010. dec. 8. 19:38
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a szüleit, tényleg otthon alszik ilyenkor. Mivel azt gondoltam, hogy az anyja biztosan falaz neki, megkérdeztem az egyik szomszédjukat is(aki az egyik ismerősöm nagymamája), és ő is alátámasztotta amit a párom szülei mondtak.
2010. dec. 8. 19:39
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Mert rájött, hogy még se olyan jó dolog ennyire lekötni magát, vagy mert van valakije. Persze jár neki szabadság, de fura ez a különalvás! Kérdezz rá! könnyebben megtudod a választ!
2010. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy tényleg ártatlan dolog. Mi is együtt élünk, de nekem is megvan az ún. lánylakásom. Ahol havi két három napot töltök. barátnőkkel talizunk ott, főzőcskézünk, vagy van hogy csak olvasok. A párom elfogadta ezt a rigolyámat. Szerintem te is tedd ezt , erre sok embernek igénye lenne, csak nem vallja be mert minek, úgysincs rá lehetősége.
2010. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem. Azt mondta neki szüksége van erre a néhány éjszakára amit külön töltünk.
2010. dec. 8. 19:41
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi előbb még nem láttam, hogy írtál. Szóval akkor csak simán rájött, hogy ő még nem akar együtt lakni, lehet úgy érzi elveszti ezzel a szabadságát.
2010. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De mi értelme annak, hogy az egész napot együtt töltjük, mondjuk hétvégét...közösen főzünk, filmet nézünk, esetleg elmegyünk valahová...majd megvárja az este 8 órát, és hazamegy.
2010. dec. 8. 19:43
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén szólva, ha mondjuk összeházasodtok és lurkók lesznek, nem engedheti meg magának meg ezt a luxust. A párod még nem érett szerintem...
2010. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Régóta vagytok együtt?
2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy a szüleinek a mániája ez, csak nem meri bevallani?
2010. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Lassan 2 éve. Augusztus elején költöztünk össze...



Hát nekem azt mondta az anyja, hogy eléggé unja hogy a fia hazajár néhanapján...

2010. dec. 8. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!