Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2O-4O közötti feleségek! A...

2O-4O közötti feleségek! A férjetek mennyit jár el egyedül szórakozni esténként? Kocsma, haverok, bármi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:

Fura, mert nem inden céges buliba lehet vinni a másikat és nem mindig tudsz vele menni haverokhoz. Akkor ő se megy? Párom átlagosan havi 2x megy el nélkülem este (kb. 1o-ig) valahova, de csak olyan helyekre, ahova én nem mehetek, ahova tud, elvisz.

Írjátok oda légyszi, h mióta vagytok együtt!

2010. nov. 26. 12:10
 12/64 anonim ***** válasza:
84%
SOHA
2010. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
100%
nekem szükségem van egy kis egyedüllétre és neki is. nem vagyok pulikutya aki mindenhová követi és szerencsére ő sem ilyen. van hogy ő megy el a barátaival meginni pár italt van hogy én megyek külön a barátnőmmel, van hogy együtt megyünk. ahogy épp kedvünk van. :) általában azért közösen csinálunk programot együtt egy nagy baráti társaság.
2010. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy kezemen meg tudom számolni hányszor. De nagyon igénye sincs rá. A céges bulit azért utasította vissza, mert "nem érezné jól ott magát nélkülünk". Mondjuk ő ilyen, és én is. Bizonyos kor után már nem a bulik számítanak.

2010. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk soha nem megy el.Bár ő alkoholt nem iszik, még sört sem. 10 éve ismerjük egymást és 6 éves házasok vagyunk.
2010. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Ma 12.07 vagyok . Mi 6 éve vagyunk együtt.
2010. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
A bulik alatt nem szó szerint bulit értek, hanem céges összejöveteleket, baráti beszélgetéseket egy sör mellett, ezek nem hinném, h bűnös dolgok. Nem tudom, hogy ha mindenkinek otthon ül a párja, akkor ki vesz részt ezeken az eseményeken? Mert mindig sokan vannak..
2010. nov. 26. 12:17
 18/64 anonim ***** válasza:
66%
Mi 8 éve vagyunk házasok, az évi 2 céges összejövetelre úgy kell elzavarnom, mert oda nem ott dolgozó nem mehet. És többször hazatelefonál. Egyébként nem megy nélkülem sehova.
2010. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
79%

Hát, mi 3 éve vagyunk együtt, azalatt talán ha 3-4szer volt egyedül el... (legénybúcsú, szülinap).. Együtt szoktunk menni.. Én is csak nagyritkán megyek nélküle...

Az előző kapcsolatomban (7 év,házasság) az ex egyedül járt el sokszor... Rá is mentünk...:)

2010. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként ez is érdekes, amit írnak itt a többiek, én se tiltom el sehonnan sem, szóval nem az van, hogy megkötöm, hogy "te már ne menj sehova nélkülem". Pont ez az, hogy lökdösném én is, hogy menjél, kicsit beszélgess... Sokan vannak ilyen összejövetelen? A párom azt mesélte hogy anno azért se érezte jól magát, mert a társaság 90% elvált, vagy agglegény volt...
2010. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!