Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2O-4O közötti feleségek! A...

2O-4O közötti feleségek! A férjetek mennyit jár el egyedül szórakozni esténként? Kocsma, haverok, bármi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem is mehetne.De sose akar. Egyszer elment nélkülem egy buszmegállót ment és visszajött, mert neki ez nem megy :D Arany szivem.
2010. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Igen, családosok is bőven vannak, mert ezek kb. kötelezőek. Nincs névsor, de az előrehaladás szempontjából lényegesek, furán néznek arra, aki nem megy.
2010. nov. 26. 12:28
 23/64 anonim ***** válasza:
Ja hát munka után van mikor beül egyik barátjával egy sörre, de ez nem olyan sűrű meg engem sem zavar. Siet mindig haza hozzánk.
2010. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Egy esti "buli" kb. 3 óra. Akkor dolgozni sem megy a párotok, mert nem tud nélkületek meglenni ennyit??
2010. nov. 26. 12:29
 25/64 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek a választ, csak nagyon-nagyon csodálkozom a válaszokon.
2010. nov. 26. 12:30
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megy dolgozni, egy fizetésből nem tudnánk megélni. Csak sajnos mindketten dolgozunk és van egy pici fiunk is, természetesen az a legjobb kikapcsolódás ha végre együtt lehetünk. De mondom én nem tiltom sehonnan, ő választ és 99%-ban minket választ. Én ezt nem érzem furának. Amúgy 3 éve vagyunk házasok.
2010. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

11:58-as vagyok.


Hát az én párom még el is utazik nélkülem/nélkülünk, nemcsak munkaügyben. Én is szoktam. És soha nincs lelkiismeretfurdalásunk, kell a szabadság, kikapcsolódás (gyerekek mellett meg főleg).

2010. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy cinikus :S

Dolgozni természetesen elmegy, de kocsmázni, bulizni nem.

2010. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Mi eljárunk egymás nélkül. Szükség is van rá, az embernek meg kell hogy maradjon a saját kis közege esküvő után is, barátok, baráti társaság. Nem egészséges ha mindig egymás s.eggében ülnek, és soha nem mennek sehova, csak együtt.
2010. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán a régi kollégáival elmennek sörözni, borozni, de ez tényleg olyan ritkán van, max. egy évben 1-2-szer, mindenki családos. De ide a feleségek nem mennek soha.

Céges bulikra (a kollégák által szervezett) nem járunk, mert az ő cégénél az átlag agykapacitás a kavicsok alatt van, nálunk meg már átestek a ló túloldalára és a fizetésem fele az ilyen bulikra mehetne el. A cég által szervezettekre pedig együtt megyünk.

Összességében együtt szoktunk szórakozni menni, de a "bulis" korszakunkból már kinőttünk. :)

7 éve vagyunk együtt.

2010. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!