Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2O-4O közötti feleségek! A...

2O-4O közötti feleségek! A férjetek mennyit jár el egyedül szórakozni esténként? Kocsma, haverok, bármi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Semennyit,jobban szeret velünk lenni...


35/N

2010. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
Egyedül nem szokott eljárni. Kocsma abszolút nem, ha haverokkal van valami, akkor együtt megyünk. Max. ha nem tud anyukám vigyázni a babánkra akkor megy egy kört a haverokkal a motorral. De legtöbbször ez is közös program.
2010. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

Mi is szinte mindenhová együtt megyünk.Kivéve a keddi Aikido edzésére nem megyek,mert oda csak ő jár..Néha ha olyan kedvem van,elkísérem,és végig nézem az edzésüket,de ez nem az én világom..Ilyenkor amikor ő edz,én úszni megyek..Néha-néha edzés után beülnek egy sörre,de nem marad sokáig,mert másnap meló van..

De a többi napokon csakis együtt.Együtt járunk konditerembe,törökfürdőbe,sőt még vásárolni is...

Egyébként a sörivásról annyit,hogy inkább megveszi ,és ha éppen sört akarna inni,akkor otthon kényelmesen iszogatja..Nincs oda a kocsmákért..

2010. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

"Semennyit,jobban szeret velünk lenni..."


Itt a B válasz a helyes, vagyis mindkét mondatfél helyes, de köztük összefüggés nincs.


Vagy szerintetek aki elmegy néha egyedül(mert néha muszáj), az nem szereti a párját? Eláshatom magam innentől?

2010. nov. 26. 12:40
 35/64 anonim ***** válasza:

ma 12:39 vagyok

Elfelejtettem odaírni,hogy 10 éve házasok vagyunk..

2010. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
51%
jaj, én meg is őrülnék ha folyton otthon ülne..
2010. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy szerintetek aki elmegy néha egyedül(mert néha muszáj), az nem szereti a párját? Eláshatom magam innentől?"


Kérdező, miért támadsz? Kérdeztél, mi válaszoltunk. Az, hogy a mi életstílusunk eltér a tiédtől, még nem azt jelenti, hogy ásd el magad. Ha ti szeretitek egymást, és biztosak vagytok a kapcsolatotokban, akkor nem teljesen mindegy más, hogy csinálja?

2010. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem otthon ül, csak közösek a programok... nem ugyanaz!
2010. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Most miért támadsz?!

Kérdeztél, válaszoltunk. Senki em mondta hogy te vagy a párod ilyen vagy olyan vagy

Miért nem tudod elfogadni hogy másoknál másképp működnek a dolgok mint nálatok?

2010. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
nálunk nincs olyan h én nem jöhetek.ő szert elvinni magával ha elmegy.:)25/L
2010. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!