Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha én egyedül...

Miért baj az ha én egyedül akarom leélni az életem?

Figyelt kérdés
Szóval nem akarok férjhez menni sem gyereket sem egyetlen pasit se mert alapból egyáltalán nem kellek senkinek sem mindenki csak kihasznál stb stb..Én inkább úgy döntöttem egyeedül max lesz kutyám vagy macskám ők legalább hűségesek...De olvstam hogy ezt eléggé rossz szemmel nézik..nem értem őket..ha én így döntöttem..miért gáz ez a mai világban? tényleg annyira fontos a gyerek meg h legyen pasim? hmmm egy láány
2010. nov. 26. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Fog majd ez változni ez a szemszöged, nem hiszem hogy tényleg egyedül akarsz élni. Mi vagy te, remete? Itt az ok hogy kihasználnak, amint írtad, szerintem te se akarod ezt, csak normálisabb társaságot. Meg ez azért nézik rossz szemmel mert valami különcnek nézhetnek az emberek akkor, vagy ridegnek.
2010. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
szerintem kutyát nem érdekli hogy te mit csinálsz az életeddel. éld úgy ahogy neked jó. de ez a duma, hogy engem mindenki csak kihasznál és nem kellek senkinek nagyon szánalmas...
2010. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Azért nézik az emberek rossz szemmel mert természet ellenes-(nem vagyok maradi nem akarlak bántani de ez így van)

Az ember alapvetően társas lény,de ha te így szeretnél éni akkor nagyon ne érdekeljen másnak a véleménye.Élj úgy ahogy neked jólesik.(én is macskás öregasszony leszek ha nem találok magamnak párt:)

2010. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*élni
2010. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
31%
Hány éves vagy?
2010. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha ez a helyzet, hogy nem kellettél senkinek, akivel eddig összehozott a sorsod és a döntéseid, akkor miért nem azt csinálod, hogy csakazért is megtalálod azt, akivel kelletek egymásnak? Pár sikertelen kisérlet után föladtad? Pedig ott van az is, akivel neked lehetne nagyszerű kapcsolatod, csak egy kicsit nehezebben találjátok meg egymást, mint a legtöbb ember, hogy annál nagyobb legyen majd az örömöd.


Tényleg semmi baj, ha nem akarsz pasit, csak az indokodon látszik, hogy nem vagy magaddal őszinte.

2010. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Reméljük, most az oltogatós idióták mással vannak elfoglalva.

Szóval: a te életed, ha ez neked tényleg jó, akkor azt tiszteletben kell tartani.

Ugyanakkor annyira szembemegy az alapvető emberi dolgokkal, hogy az embernek az jut rögtön eszébe és nem bunkóságból, hogy valami lelki sérülésnek az eredménye. Esetleg egy meg nem értett emberé, aki kicsit még sajnálja is magát. Persze ezzel sem oltani akarlak, hanem szeretném a figyelmedet, a gondolataidat felkelteni, hogy próbáld meg kielemezni, hogy mi okozza ezt Nálad. Mert lehet, hogy csak a pillanatnyi környyezeted és annak negatív visszajelzései miatt van ez. Ha új imázst alakítanál ki esetleg új suli/mhely, új lakóhely, teljesen új élet, lehet, hogy találnál valakit, akivel kölcsönösen egymásba zúgtok.

És leginkább azért érzel most így, mert még nem találtad meg a párodat, aki át tud segíteni, aki melletted áll és támaszod tud lenni. Ha jön a szerelem, akkor át fogod értékelni az eddigi dolgokat. :)

2010. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
te életed,engem és páromat folyton lenéznek mert nem akarunk még poronytot,nyűgöt,van elég igy is.Egy ilyen oltogatósnak egyszer beszóltam,hogy ha az oltogatása végett lebabázom elviheti mert nekünk,még rohadtul nincs szükségünk,igényünk gyerekre majd neki adjuk ajiba,erre ő hebegett valamit,hogy nem blabla...Szóval,élj úgy ahogy akarsz ne mások elvárása szerint,mert annak nem lezs köszönetje,az ember nem bújhat ki a bőréből mások elvárása miatt...Akkor lezs gyerekünk,ha mi akrjuk,hogy legyen...28N
2010. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lenne gáz. De attól lesz az, hogy mivel indoklod: "mert alapból egyáltalán nem kellek senkinek sem mindenki csak kihasznál". Ebben keserűség van.

Ha azzal indokoltad volna, hogy szeretsz egyedül lenni, nyűg a többi ember, azt mondom, oké. De így ez változni fog, amint belép egy férfi az életedbe.

2010. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Fú én feltettem már 1 hasonló kérdést. A reakció: hülye kis fiatal p*csa vok, aki nem tudja, mi a jó. Meg h a mai világban az a természetes, ha 2.-3. randin már lefekszünk. hát, én együtt érzek veled. Nekem sem kell kapcsolat, enélkül is teljes embernek érzem magam, és jól érzem magam. Sztem nem kell minden embernek csak azért összejönnie v.kivel, h ne nézzenek rá ferde szemmel! Nem vok férfigyűlölő, csalódás sem vezérel, egyszerűen szeretek azt tenni, ami akarok, oda menni, ahova akarok, arra költeni a pénzem, amire én akarom, és nem kell vki, aki 1 nap 25ször hív telón, akinek folyamat be kell számolnom minden lépésemről, az összes titkomról, akinek rabszolgaként kell főznöm, mosnom. Én szabad ember vok!:D
2010. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!