Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok! Mi volt a legszörn...

Házaspárok! Mi volt a legszörnyűbb, amin együtt keresztülmentetek és kitartottatok egymás mellett?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 17:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Hány hetes voltál? Ugye meggyógyult a férjed?
2010. nov. 26. 17:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éve voltunk együtt amikor kiderült,hogy gyógyíthatatlan,bár kezelhető beteg vagyok.A párom kitartott mellettem.Aztán jött a legnagyobb borzalom,elveszítettük az első babánkat,spontán vetélés volt.Nehezen dolgoztam fel,egy évbe tellett.12 éve vagyunk együtt,és ő az én mindenem,vagyis most már 2 mindenem van. :)A másodig szerelmem a kisfiam a pocakomban :)

31N

2010. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam transzplantáción esett át, most már rendben van, egészséges.
2010. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
18:O3 Nem lehetett könnyű nektek, örülök, h rendben vannak most már a dolgok.
2010. nov. 26. 18:05
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet átverte a volt cége, hónapokig nem kapott fizetést, közben hitelt, rezsit fizetni kellett, a válság kellős közepén. Szerencsére két hónapon belül talált akkor állást, de húzós időszak volt. Mire ebből kilábaltunk, jött a nagy öröm az életünkben, de kiderült, hogy méhen kívüli terhesség. Gyógyszerrel távolították el a babát, majdnem egy hónap kórház a karácsonyi, ünnepi időszakban...

De ezek megerősítették a kapcsolatunkat, most várjuk a babánkat, aki szerencsére jó helyen csücsült le. :)

2010. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem daganatos a férjem :-(


Látjátok, azért többségünknek valamilyen egészségügyi probléma volt, amit a legnagyobbnak gondolunk.


Utána jön "csak" az anyagi (tudom hogy ez is nagy csapás), innen is látszik, hogy tényleg az egészségünk ér a legtöbbet.


Kedves kérdező!


A férjemet kemozzák, és jó esélye van a gyógyulásra.

Azóta volt egy inszeminációm, ami sikerült, most újra kisbabát várok, 20 hetes vagyok.

Az előző babát 32 hetesen vesztettük el.


Mindenkinek kivánok kilábalást a gondjaiból, és tényleg legyen mindenkinek boldog a karácsonya!!!

2010. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, egyértelműen az egészség a legfontosabb. Szörnyű lehet egy ilyen nagy babát elveszíteni :(( Jó, hogy újra babát vársz és kívánom, h a férjeddel is minden rendben legyen! Nem kímélt titeket az élet, de remélhetőleg most már egyenesben vagytok!
2010. nov. 26. 19:42
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is egy betegség.

Mikor összeházasodtunk(14 éve),kiderült,hogy a férjem daganatos beteg,műtétek,kemo,közben terhes voltam a lányunkkal,mikor megszületett akkor kapta az utolsó kemot.Hála Isten meggyógyult,azóta sincs semmi baja,már újabb gyerekeink is születtek,igaz rájuk kellett várnunk pár évet.Ma már csak nagyon ritkán jut eszünkbe,hogy hogy is volt akkor.

2010. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!