Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok elfelejtené a névnapotokat?

Figyelt kérdés
Én elég gyerekesnek tartom ezt a névnapozást, meg azt is, hogy nagyon de nagyon rosszul esik, hogy a páromnak még mindig nem esett le, hogy tegnap milyen nap volt. Úgy érzem, hogy ennyi figyelmet nem érdemlek a részéről. Nem szóltam semmit, amikor sikerül, próbálok vele normális lenni, néha 1-2 nem a témára irányuló bunkózás azért becsúszik.
2010. nov. 27. 10:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az apukám és a nagyszüleim is elfelejtették a névnapomat, amikor megünnepeltem és kicsit többet ittam a kelleténél nem értették, hogy mit ünnepeltem annyira. Miután elmondtam nekik hogy milyen nap volt tegnap nem győztek bocsánatot kérni, kiengesztelni. Rosszul esett, persze, elhiszem, hogy neked is rosszul esik. Én sem értek egyet azzal, hogy el lehet felejteni, mert szerintem elég alapvető, hogy ha jársz valakivel akkor utánanézel a névnapjának/szülinapjának. És ennyiire nem lehet szétszórt, nem történhet sok dolog vele, hogy a párjának a neve napját elfelejtse. Főleg, hogy mostmár a virágboltokban is sok helyen ki van írva, a tv-ben is bemondják, rádióban is, a számítógép is kiírja, tehát mindenhol figyelmeztetve van az ember, ha akarja ha nem.
2010. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazából kíváncsi vagyok, hogy mikor jön rá magától. Én sosem felejteném el neki semmijét. Sőt mindig töröm a fejem, hogy hogyan szerezhetnék neki minél nagyobb örömet. Nekem csak 1x van névnapom 1 évben, nem is szoktam ajándékot se kapni, de 1 jó szó néha nagyon sokat ér. Nem egy nagy ünnep, de én tényleg azt szűröm le, hogy nem vagyok neki fontos és nagyon rossz, mert nagyon szeretem őt.
2010. nov. 27. 11:16
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom is elfelejtette... Pedig kb előtte egy héttel mondta, h a szeretteinek tudja a születésnapját, névnapját.... aztán puff.... Kaptam egész este sms-eket, telefonokat, és nem esett le neki.... Gondolom a gyerekeire meg a szüleire gondolt, nem rám... Nekem elképesztően rosszul esett...
2010. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. Minden nap hallgatja a rádiót, egész nap és ő is ül gép előtt.
2010. nov. 27. 11:18
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.Vagy szólj neki vagy halgass

Miből gondolod hogy egyszer csak beugrik neki hogy névnapod volt?

2010. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj neki... Normálisan, higgadtan, hogy igenis, ez rosszul esett Neked....
2010. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

11:04:

Csak mert valaki egy évben emlékszik 2-3 dátumra, még nem azt jelenti, hogy figyel rád...igen, be lehet írni a telefonba, de ha az év többi napjában nem törődik a párjával, az már jelent valamit...nekem sokkal többet jelent, hogy ha a mindennapokban számíthatok rá, minthogy a telefonja emlékeztesse arra, hogy azt kell mondani, hogy boldog névnapot

2010. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A névnap számomra nem egy akkora ünnep, bár volt olyan munkahelyem, ahol ilyenkor a kollégák is megajándékozták egymást, meg névnapi bulikat tartottak. Egy boldog névnapot bőven elég, és azt egy kicsit "el is várom", tehát picit azért rosszul esne. De szerintem hamar kiheverném, nem csinálnék belőle nagy ügyet.
2010. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem a szülinapom felejtette el:)


Este alvás előtt megjegyeztem, hogy milyen rendes hogy felköszöntött.


Mondjuk rettentő rosszul esett, a névnapomra se mondott semmit, de már megszoktam.

Elég kelekótya:S

2010. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!