Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a mindent elsöprő,...

Hisztek a mindent elsöprő, elsőlátásra szerelemben, ami aztán életetek végéig tart? Vagy abban, hogy létezik az az ember, akivel tökéletesen összepaszoltok, és ha végre megtaláljátok egymást, akkor azt tudni fogjátok, és örökre együtt maradtok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hinnék benne, nem lenne értelme végigcsinálni ezt az egész sz@rt. Én már megtaláltam asszem :D

17/F

2010. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtaláltam. Legalábbis úgy érzem. A párom is azt mondta, első perctől kezdve érezte, hogy más vagyok mint a többiek, én leszek az igazi. :) Én is hasonlóan érzek, szóval csak létezhet... :)
2010. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Talán létezik...nem tudom,én rengetegszer megütöttem már a bokámat.Így nem mernék tenni ilyen magasröptű kijelentéseket.Ez csak az én véleményem.
2010. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

A párom amikor meglátott,tudni akarta,ki vagyok,de nem mert lépni. Egy helyen dolgoztunk,és úgy tudta meg a nevem,hogy mögém állt,amikor lehúztam a kártyát.

Vissza gondolva,a tudatalattimban tudtam,hogy Ő lesz Az a bizonyos,amikor felfigyeltem a nevetésére... maga a tökéletesség,amit egyszer annó elképzeltem...:) Végül is,egy bulin egymásra találtunk,és azóta is együtt vagyunk,2 kislány boldog szüleiként. Amikor össze jöttem Vele,ritka hülye fejjel,nem tünt fel,hogy egy helyen dolgozunk,és hogy egy előző bulin Őt haraptam meg,amikor poénból fel akart rakni a buszra-számomra akkor derült ki,hogy Őt haraptam meg,amikor már együtt voltunk,és mondta. :D

Így igen,azt hiszem,van szerelem első látásra.

2010. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ő 19, volt én 17.Ennek már 16 éve.Igen, szerelem, volt első látásra.Szeretem a mai napig, ő is engem.Én azt mondom létezik.
2010. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Szeretni = elfogadni olyannak, amilyen. Nem jobbnak és rosszabbnak képzelni, hanem tudni, milyen valójában. Ennek feltétele, hogy ismered tetőtől talpig, kívül-belül. Nem hiszem, hogy valakit első látásra meg lehet ismerni. Amit első látásra érzel, az maximum vágy.
2010. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

17:33 az hülyeség a szerelem nem egyenlő a vággyal annál sokkal több!!!! Szeretni pedig nem egyenlő az elfogadással, annál sokkal több, és másabb!!!! És lehet első látásra.

Ha tényleg ezt gondolod sztem sose voltál még igazán szerelmes...

2010. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak oylan országokban, vagy társadalmi rétegekben működik, ahol nem a napi megélhetésért, vagy a jövőért kell harcolni mindennap.


Elég sokmindent megöl a szürke hétköznapi valóság..

2010. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

hát én nem hiszek....nem így.

NEm hiszem hogy egyetlen ilyen ember van. és nem hiszem hogy az kompromisszum mentes. hogy meddig vagyunk együtt pedig nem mindig csak rajtunk múlik, de ez már más kérdés.

Nem ilyen szinten nem hiszek az egyetlen nagy ő-ben, de tudom hogy van ilyen, csak szerintem több, és nem ennyire meseszerű.

2010. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
szerelem első látásra...hmm....azt hiszem igen...ez volt 5 kerek éve...megláttuk egymást és bummm.....egyből egymásba szerettünk:)
2010. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!