Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Szerelemben...

Melyik a jobb? Szerelemben élni de szegénységben, vagy megállapodni egy gazdag fiúnál, gazdagságban élni, és idővel megszeretni, de a szerelmet soha meg nem ismerni?

Figyelt kérdés
Nem éhenhalós szegénységre gondolok!
2010. okt. 19. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerelemben élni szegénységben.
2010. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósoméknál lakunk, és amit keresünk, abból már nem futja sem szórakozni járni, se drágább cuccokra...

de kárpótol a szeretet, és a törődés :)

2010. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben a szegénység nem olyan súlyos hogy ebből viták adódjanak és tönkremenjen a kapcsolat. egéyrtelmű: szerelemben.
2010. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Megállapodni egy gazdag fiúval, mert a szerelem elmúlik, vagy elhagynak, stb...én már megtapasztaltam és soha többé nem akarok szerelmes lenni, mert rohadtul nem éri meg az a kis idő boldogan az utána következő szenvedéssel.
2010. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szerintem is, mert ha szegeny vagy, akkor meg lehetsz gazdag, ha jol viszed az uzletet, de ha egy penzes ember lesz a tarsad eleted vegeig...nem biztos hogy boldog leszel mellette..hulyen jott ki de rem. erted:D
2010. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
2. Megállapodni egy gazdag fiúnál.
2010. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
bocs, nem az utolsoval ertek egyet...csak kesore kuldtem be:D...(utolso elotti vok)...de nekem pl mar 7 eve van kapcsolatom es meg mindig ugy szeretjuk egymast mind az elejen.
2010. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
na:))...megint lekestem. utoldo elotti, elotti. 20.23:D
2010. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
megállapodni a tehetős sráccal, a szerelem megjön idővel, vagy nem, kit érdekel?..
2010. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

természetesen az első:)csak bele kell gondolni:

pl.:Egy kissé szakadt kanapén filmet nézni otthon, a szerlmeddel, közben fogni a másik kezét

vagy veszekedni egy drága kocsiban hogy épp melyik partyba menjetek, ott meg bulizni a másik nélkül aki épp flörtöl valakivel

2010. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!