Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos kinézetű csajnak...

Egy átlagos kinézetű csajnak mennyi az esélye, házasságban szerelemben, hosszútávon és az életben?

Figyelt kérdés

Én egy szó szerint átlagos külsejű nő vagyok, se kövér, se vékony, se magas se alacsony, az arcom is átlagos. Viszont vonzónak találnak az embernek, nekem azonban ennek ellenére nulla az önbecsülésem, hiszen sosem leszek klasszikus szépség, gyönyörűség akire minden férfi vágyik, csak olyan átlagosan aranyos vagyok. Komolyan vesznek a férfiak egy ilyen nőt vagy ők is csak a nagyátlagot látják benne? Lehet ilyenből feleség, vagy megcsalják egy széppel, szebbel? Lehet gondtalan és boldog, kiegyensúlyozott nő egyáltalán?


Voltak már kapcsolataim, de mind egy oldalú volt, ők szerettek én viszont csak beszélgetőtársakat láttam bennük, és egy cseppet sem vonzottak. Csak azért jártam velük, mert úgy éreztem ők legalább szeretnek ill. ennél nem érdemlek jobbat az életben.


A házasságba, a párkapcsolatba vetett hitem nulla.


El sem tudom képzelni, hogy lehet egy nem tökéletesen szép nőt is szívből szeretni. Adok magamra meg minden, csinosnak aranyosnak mondanak, de ez olyan kevés.


Vannak átlagos kinézetű, harmónikus boldog nők?


Persze lehet én beszéltem be magamnak hogy ronda vagyok.


2011. jan. 31. 21:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Hosszútávon sem a szépség számít, hanem ami a fejedben van. Nagyon sok csúnya nőnek van boldog házassága, őket sem az arcukért szeretik, ill. mindenkiben van valami szép, csak meg kell találni azt, aki meglátja!
2011. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
minden esélyed megvan, h boldog légy. attól, hogy te általágosnak látod magad, bőven lehetnek férfiak, akik viszont gyönyörűnek...
2011. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Van némi ellentmondás ebben.Te nem vagy elégedett magaddal, de mégsem voltál szerelmes senkibe, csak úgy voltál vele.

Itt ugye fontos, hogy mi a te elvárásod.Lehet olyan pasiról álmodsz, amilyet sose kapsz.Ezek ma a szingli nők zömét teszik ki.Ez eltart kb.40 éves korukig, akkor egyedül ülnek a karácsonyfa mellett, és 10 beregisztrált társkereső oldalukon böngésznek.

Te melyik vagy?Hány éves?

2011. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Az vígasztalkon, hogy minden szép nőt un valaki. Lásd: Balogh Edina és a fővezér szerelme is hamar véget ért. Egy átlagos külsejű nő előbb férjhez megy, mint egy szépség királynő, és talán boldogabb is, mert őt nem zavarják annyira az első szarkalábak a szem alatt.
2011. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Én is átlagos nő vagyok..Se nem magas,se nem alacsony,se nem kövér,sem nem vékony..A fogaim igaz fehérel,de hézagos mint Madonnának.A hajam sem nagy szám..sima barna..Helyesnek tartanak akiknek bejövök,de nem vagyok egy igaz szépség.Mégis eddig a 38 évem alatt amióta udvarolnak a fiúk SOHA egy napot nem voltam magányos..Lánykoromban ahogy annak idején mondták mindig csapta a szelet valaki.Egyszer 2 évig éltem kapcsolatban életem nagy szerelmével akitől végül is én búcsúztam el..Majd férjhez mentem,és 8 év házasság után én voltam aki beadta a válópert.Alig váltam el,újra férjhez mentem,és jelenleg 10 éve boldog házasságban élek..

Egyébként a volt élettársammal és a volt férjemmel is ma napig nagyon jó barátságban vagyok..

Szóval én vagyok az egyik élőpélda,hogy lehet boldog egy átlagos ember is..Így visszanézve az életemen semmi pénzért nem cserélnék egy igazi szexbombával,mert én tényleg minden nap boldog voltam,és életvidám.

38/N

2011. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 nemkötömorodra válasza:
92%

A szépség nagyon relatív, kinek ez jön be kinek az, lehet valakinek átlagos vagy valakinek viszont te jelented a "kuriózumot" sztem mindenesetre laginkább a belső tulajdonságok számítanak, és hogy megértsétek egymást.

Valamint próbáld meg elfogadni magadat olyannak amilyen vagy, vagy változtatni azon ami nem testszik. Ha magadat sem becsülöd, mások sem fognaksajnos:(

2011. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%

szia :)

ugyanígy gondolkodtam sokáig. De! Megismertem egy lenyűgöző, értelmes, intelligens, okos, megbízható, hatalmas szívű, határozott és jóképű (nagyon) férfit. Sokat beszélgettünk , majd egyszer mondtam neki, h. én milyen csúnya vagyok (tényleg az vagyok, bűnronda), de Ő azt mondta, h. ha én csúnya vagyok,akkor fogalma sincs mi a szépség. Erre jól kiröhögtem, de amikor láttam rajta ,h. ezt Ő komolyan gondolja és határozottan állítja, hát én ott elolvadtam. Mindig azt mondogatja, h. számára a belső értékeim a fontosak, s hogy maradjak mindig ilyen tulajdonságokkal rendelkező nő. Nagyon szeretjük egymást , s mindig kapok tőle virágot is :) mindig elhalmoz a szerelmével ♥ Tehát kedves nőtársam fel a fejjel!

2011. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb ember, legyen az férfi, nő átlagos.

elég ritka, ha valaki az átlagtól szebb vagy rondább.

tehát az esélyeid épp olyanok, mint az emberek 95%-ának.

2011. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

Régen én is igy éreztem, mint te - jelentéktelen, átlagos nönek tartottam magam. Ennek ellenére (vagy pontosabban szerintem éppen ezért) már több, mint 20 éve élek jó házasságban, mert a férjemnek NEM a kinézetem volt a fontos, hanem a szeretet/szerelem, a közös érdeklödés, meg egymás megbecsülése.

Hidd el, a szép nöknek nehezebb, mert amelyik férf kimondottan szép nöt akar magának, az idövel lecseréli, mert olyan nincs, hogy valaki élete végéig olyan szép maradjon, mint fiatalon.

2011. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Az én történetem úgy néz ki, hogy az alacsonyságomat leszámítva én is átlagos külsővel indultam a kamaszéveimben, de aztán 20 éves korom után egy hormonális betegség miatt "sikerült" meghíznom, mégpedig nagyon sok kilót.Előtte, amikor kimondottan jó alakom volt, annyira szerencsétlen voltam a szerelemben, hogy magam is gyakran elgondolkodtam azon, amin te.Választ nem kaptam rá persze.Az önbizalmam a béka segge alatt volt, pedig teljesen átlagosnak voltam mondható.Bezzeg, amikor meghíztam, kitartás hiján pedig duci is maradtam évekig, kezdtem más perspektívából szemlélni a dolgokat, a pasikat, az életet úgy egyáltalán.És tán hihetetlen, de sokkal normálisabb partnereket sikerült bevonzanom és értékesebb barátságokat is kötnöm, mint azelőtt.Hogy ez mennyire köszönhető a külsőmnek, az első az biztosan, mármint a pasikkal kapcsolatban.Talán mert sokkal nagyobb szerepet kapott a belsőm, mint a külsőm.Most már nem így vagyok vele, mert időközben egy krónikus betegség miatt diétáznom kell, és annyira kedvet kaptam hozzá, mivel fogyok is tőle, hogy úgy döntöttem, vissza szeretném nyerni a régi szép, de legalábbis szebb alakomat.Immáron boldog házasságban élve, hamarosan egy gyermek boldog édesanyjaként.
2011. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!