Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol pillantottad meg először...

Hol pillantottad meg először a feleségedet/férjedet? Szerelem volt első látásra?

Figyelt kérdés
:)
2010. nov. 30. 12:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy pub-ban dolgoztam. Bejöttek biliárdozni! Nem akartam vele foglalkozni, de kitartó volt. A mai napig azt mondom,hogy ha ő nem teper ennyire, nem vagyunk együtt!:) Én pont akkor szakítottam az előző párommal. Ennek négy éve, egy éve vagyunk házasok!

Szóval nem volt szerelem első látásra. Abban nem is hiszek. A szerelem nálam mélyebb megismerésen alapszik, amit első blikkre nem lehet megmondani.

2010. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
szilveszteri buli elött egy kocsmában alapoztunk.Ott mutattak be egymásnak.Nem volt szerelem első látásra,de aznap jöttünk össze.
2010. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
18. születésnapomon egy szórakozóhelyen:) 7éve már ennek:) És egy babánk is van már:))
2010. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám a közös családi nyaralásról készült képeket bevitte a munkahelyére. A képeket meglátta az egyik fiatal kollégája aki azonnal elkérte a telefonszámomat. Még azon a héten találkoztunk és összejöttünk:) Eltelt 4 év, 3 éve házasok is vagyunk:))))))
2010. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt hiszem én fogom elvinni a pálmát. Egy temetőben a ravatalozó mellett. Egy közös ismerősünk temetése volt. :( A halotti tor végén megbeszéltük, másnap találkozunk. Szerelem volt első látásra. Ma is tart, a férjem. Bocs, de ez van, ciki-nem ciki..
2010. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen ismertem meg a férjem.Már egy éve együtt dolgoztunk,mire "észre vettük"egymást.15éve vagyunk együtt.
2010. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
mi egy helyen dolgoztunk, nekem az unokatesója tetszett:) neki már elsőre is tetszettem, aztán amikor pár héttel később megszólított, meg sem ismertem:) 3,5 éve együtt:)
2010. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az egyetemi előadóban ő volt a tanár én diákként ültem a padban :) :) :) hatalmas szereleeem
2010. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

angol követség könyvtárában volt őr.én oda mentem tanulni.

már 9 éve szeretjük egymást :)

2010. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!