Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdjek a párommal és...

Lefeküdjek a párommal és eljátszam, hogy terhes lettem? Vagy mondjam meg Neki, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, Akivel 8 évet voltunk együtt, van tőle egy 4 éves lányom, de most szakítottunk sokadszorra, de végleg, mert már nem bírom elviselni, amennyire kihasznált és amilyen durván bánt velem.

Közben összejöttem egy sráccal, Akit igaz még nem ismerek rendesen, de szeretnék Vele élni.

Közben meg kiderült, hogy 4 hetes terhes vagyok a volt élettársamtól, akitől már végleg besokaltam.

Ti mit tennétek?

Lefeküdjek a párommal és eljátszam, hogy terhes lettem. Vagy mondjam meg Neki, hogy terhes vagyok? Akkor el fog hagyni, ugye?


2010. dec. 1. 14:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Háát ez nagyon komoly...Szerintem nagyon felelőtlen dolog lenne, ha hazudnál a szemében EGY ÉLETEN ÁT. Buta, nagyon buta dolog lenne vele elhitetni, hogy az az Ő gyermeke, amikor nem is. Hidd el, jobb az igazság, ha szeret, nem hagy el, megért.
2010. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csapjál be mindenkit, hazudj éveken keresztül, aztán majd X év múlva szenvedj, ha kiderülnek a dolgok. :S Gratulálok!


Természetesen mond el neki, hogy mi az igazság, ne nyomjál még pár tonna habot a tortára, amit sütöttél.

2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Érdekes helyzetbe kerültél, de nem tudom megmondani mit tegyél. Én igazságpárti vagyok.

Szerintem legyél őszinte és mondd el neki már most, hogy babád lesz. Ha később derül ki, mikor már a gyerek esetleg felnőtt lesz, akkor az azt jelentené, hogy egy életen át becsaptad! Felneveltetnéd Vele más gyerekét a sajátjaként?

2010. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne csapd be az új párodat! Ha igazán szeret, szeretni fog a babával is, hiszen a 4 éves kislányodat is elfogadja (szerintem). A létező legcsúnyább dolog, ha egy terhes nő elhiteti az új apajelölttel, hogy a koraszülött gyerkőc tőle van.
2010. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
19%

Ha egyébként is lefeküdnél ezzel az új pároddal, akkor tégy úgy, mintha mi sem történt volna és te semmiről nem tudnál.

Ha anno kételyi lesznek majd a párodnak, mert esetleg nem hasonlít rá a gyerek, akkor sem kell pánikba esni, az ilyesmi gyakran megesik.

2010. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
2 héttel a szakítás és az utolsó szex után már mással akarsz élni?
2010. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 arbeitmachtfrei válasza:
93%
Agyadra ment a Barátok Közt....
2010. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
70%

Ki mondta, hogy el fog hagyni?

Ez nehéz döntés, és tartozni fogsz az új párodnak, ha ennek ellenére veled, veletek marad. Elbírod ezt a lelki terhet? Ha igen, akkor lehet jövője az új kapcsolatodnak. Ha nem, vagy hazugságban akarod elkezdeni, akkor már jelenje sincs.


Én a mostani páromat úgy ismertem meg, hogy pár hónapos volt a gyereke, aki szintén "búcsúszexből" fogant. Most is együtt vagyunk. Sok tényező együttese határozza meg, hogy mi lesz. A folyamatos hazugság viszont biztosan tönkretesz egy kapcsolatot.

2010. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 gfero ***** válasza:
93%
mond meg neki az igazat ,elhitetni vele hogy az övé az egy ocsmány dolog
2010. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsük el, hogy egyszerre két embert kell egy életen át hazugságban tartani, plusz egyet, aki már nem számít... a gyermekednek soha ne hazudj mert nem biztos, hogy valaha megbocsájtja...
2010. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!