Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu mindenáron szerepeltetni...

Anyu mindenáron szerepeltetni akar, de én nem akarok, nem is vagyok tehetséges semmiben. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Tudom, furán hangzik, de azt akarja, hogy híres legyek. De pl. se énekelni nem tudok valami jól, se színészkedni. Ja, meg hogy legyek műsorvezető, mert szép vagyok. De én az se akarok lenni. Mindig el akar küldeni castingokra, de sosem megyek el. Kicsit már zavar a dolog. Amúgy ne értsétek félre, nekem van a legjobb anyukám, nagyon szeretem, csak nem akarok meghallgatásokra járni, meg nem akarom, hogy "felfedezzenek". Hogy értessem meg vele?

16/L


2010. dec. 2. 15:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, és legfőképp azért nem akarok ilyen castingokra járni, mert nagyon lámpalázas vagyok, remegve olvasnék fel egy szöveget is
2010. dec. 2. 15:31
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szépen leülsz és elmodod neki, hogy tudod, hogy számára te vagy a legszebb és legokosbb, de TE EZT NEM AKAROD csinálni. És ne rajtad akarja megélni, ami NEKI nem jutott ki anno (figyelem, hirnév). Ez nem az ő élete, hanem a tiéd, hadd csináld azt, amit te szeretnél.

Szépen, nyugodtan. Aztán megköszönöd, hogy meghallgatott és otthagyod, hadd gondolkozzon...

2010. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Ezek anyukád vágyai, csak mivel ő már öreg ehhez, rajtad akarja kiélni. Mert ha reflektorfénybe kerülnél akkor előbb utóbb ő is...

Mondd meg neki, h. élte volna ki magát amikor fiatal volt, ez a te életed, majd kezdesz vele amit akarsz.

Állj a sarkadra, mert soha nem fogják megérteni.

Én is szeretem anyukámat de simán a "képébe vágnám". Aztán majd megérti, hogy ez az én életem és nem az övé.

2010. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy azzal fogtok jönni, hogy ami neki nem adatott meg blabla. Ez a legtöbb esetben igaz, de jelen helyzetben nem erről van szó, csak jót akar nekem. Azért nem olyan, mint azoknak a kicsi szépségkirálynőknek az anyjuk, akiket a viván mutatnak:D
2010. dec. 2. 15:38
 5/21 A kérdező kommentje:
Gyerekként (kb 5-6 éves koromban) mindig mentem divatbemutatókra, de aztán anyu nem is engedett már, nem akarta, hogy a gyerekkorom elvesszen, szóval ő nem ilyen "amit én nem tudtam elérni" anyu. Csak mostanában, hogy már nőiesedem, mondja, hogy érvényesülnöm kéne. De nem tudom, mivel.
2010. dec. 2. 15:41
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Tudod mit?Itt leosztod az embert, aki tanácsot ad.DE IGEN:ANYÁD A SAJÁT MEG NEM VALÓSULT ÁLMAIT PRÓBÁLJA VELED VALÓRA VÁLTATNI.Érdekes módon én nem erőltetek a lányomnak semmit, pedig hidd el, hogy szép is és okos is...
2010. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem leosztottalak, csak jobban ismerem anyut. És nem "anyám" van, hanem anyukám.
2010. dec. 2. 15:47
 8/21 bebycica válasza:
100%
egyet kértek a többiekkel hogy ülje anyukáddal és beszéld meg vele. Mond meg neki hogy neked nem az az életcélod hogy híres legyél.
2010. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
akkor ha jobban ismered,akkor ne itt kérdezgesd, hogy mit csinálj!mondd meg neki, aztán ha tetszik neki jó, ha nem, akkor meg így járt...neked lehet hogy anyu, nekem viszint csak a te anyád
2010. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*viszont
2010. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!