Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nagypofájú,...

Szerintetek a nagypofájú, nagyszájú embereknek több barátai vannak? Vagy azoknak nagyobb baráti társasága van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak simán szókimondó, nagyhangú, jó humorú ember, akkor igen, értelemszerűen sokkal több barátja van, mint annak, akit észre sem veszel, annyira csendes. Viszont ha arra célzol, hogy másokat sérteget és elég bunkó akkor nem.
2010. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előzőnél a ponyt.
2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Maximum több haverja. Remélem érted hogy értem.: D Mert tudják, hogy úgyis jönnek majd a haverok, aztán meglesznek védve. Gyűlölöm az ilyen embereket egyébként, de itt olyan 15-25 éves fiúcskáknál jellemző. Akinek vannak barátai, nem hiszem hogy szüksége van ilyen figyelemfelkeltés kirohanásokra..
2010. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyenek szoktak nagy hordákba tömörülni, és akkor ők a"fasza társaság". Fiúk lányok ugyanúgy együtt. De ezek inkább csak olyan haverok, szerintem igazi barátja az embernek max 2-3 lehet..
2010. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak simán szókimondó, nagyhangú, jó humorú ember, azokkal nincs bajom,de akik folyton magukat fényezik,belekötnek az élő fába is,bunkóznak beszólogatnak azok irriálnak...
2010. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi bajotok az ilyen emberekkel? Az, hogy meg meri mondani a véleményét, nem csak cukin mosolyog? Nem feltétlenül bunkó, aki nagyszájú, csak keveritek a fiszt a f*sszal.
2010. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi bajunk? Az, hogy a nagypofájú emberek nem ritkán aláznak porrá normális embereket. Keresztapám is ilyen, be nem állna a szája, mindenből viccet csinál, és leírhatatlanul megalázó helyzetekbe tud hozni. Ilyen a humorérzéke, felfogtam hogy nem a rosszindulat vezérli, de szerintem senkinek semmi joga ilyet csinálni. És ő még a jobbik fajta.
2010. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de keresztapukád akkor nem csak nagyszájú, hanem nem ismeri a határokat. De a kettő nem egyenlő egymással. Baromira nem ugyanazt jelenti. Nekem is van ilyen barátom, simán nagy szája van, ő a társaság lelke, mindig van valami jó hozzászólása, de érdekes, sosem alázott meg senkit, és az is érdekes, hogy sosem veszekedett még senkivel és természetesen nagyon sokan keressük a társaságát, mert a legrosszabb napokon is felvidít. Szóval tehetnétek különbséget, mert így épp ti vagytok azok, akik a másikat ok nélkül megbántják.
2010. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én mindig megmondom az őszintét,de gondolkodva...aki ura szavainakm hatalmas erőt birtokol,meglehet a frankót is mondani szépen,és nem bunkón,kettő sajnos manapság utálják a jókedvű emberket,mert rohadt keserű pesszimista társadalom,vagyunk,nekem multkor beszóltak,hogy verés kéne nekem és akkor nem lennék ilyen vidám,mert nevettem egy kicsit...Sajnos itt tartunk,hogy aki jókedvű azt szívből gyűlöli a sok keserű ember...
2010. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ma 16:57, a kérdés a nagypofájú emberekről szól. Természetesen nekem is van olyan ismerősöm, mindenki imádja, bárkit bármikor meg tud nevettetni.. de ha te rá nagypofájú jelzőt használod (szerintem eléggé helyzetelül), akkor elnézést. Én semmiféleképp nem így fogalmaznám.
2010. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!