Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a karácsonyt! EGyedül...

Tetris kérdése:

Utálom a karácsonyt! EGyedül vagyok vele?

Figyelt kérdés

Igenis utálom, hogy egy csomó pénzt elverünk midenféle baromságra, muszály örülni a legostobább ajándéknak is, nehogy már megsértődjön, aki adta.

Kivágnak az ünnep miatt egy csomó fát, a bejglit nem szeretem, és az egész olyan "jaj de szeretjük egymást" érzés nekem megjátszottnak, erőltetettnek tűnik.

Napikig zárva vannak a minden, és egyáltalán ez az egész túlságosan fel van fújva.

A családi összejövetelen mindenki bagózik, a kaja ehetetlen, jönnek a nyálas puszik, de az minimum, hogy felgyullad a fa.


2010. dec. 2. 17:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%

Sokan vagyunk így és előrébb tartunk nálad. Én pl. nem tartom, nem megyek sehova, kívülről szemlélem ezt a karácsonyt megelőző másfél hónapos hányást...

Csak rajtad múlik.

2010. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Hát, nálunk nem így működik. Én tényleg örülök az ajándékoknak, egy szép alkalom és nálunk a szeretet nem csak megjátszott. Anyukám istenien főz és mamámék is, szóval a kaja isteni és a cigifüst is kiszáll, evés közben meg értelemszerűen nem dohányzunk. És a puszit pedig tudom értékelni, nem tartom nyálasnak. Előtte pedig be tudok vásárolni. Szóval én szeretem a karácsonyt, legalább egy alkalom, amikor mindenki együtt van. Mivel én eüs vagyok nem biztos, hogy mindig otthon tudok lenni karácsonykor így most kihasználom, hogy még lehet. Nekem ez a legcsodálatosabb ünnep. A fa pedig sosem gyulladt fel.
2010. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%

*muszáj (...)


Amúgy én meg pont csak az ajándékokat szeretem benne... Bár nekünk jól szoktak sikerülni a családi összejövetel, a kaja mindig finom, de ez a nyálas jajjdeszeretjük egymást nekem se tetszik...

2010. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%

én sem szeretem ,de nem rühellem...

csak a kajákat szeretem a karácsonyba és amikor fel van díszítve a k.fa és sötétben világít a k.fa izzó...


de egyébként ezt a nagy költekezést meg miegymást én is ki nem állhatom...de mindegyik ünnepnél így vagyok.

A névnapot meg se tartom mert minek...tök felesleges,a sz.napomra meg egy tábla csoki oszt kész!

2010. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
hát én se nagyon szeretem ezt a vásárlás mizériát meg a jópofizást... az édességet nem szeretem de ilyenkor muszáj ennem mert megsértődik aki csinálta... szóval utána tiszta kiütés leszek a csokitól meg a diós szarságoktól...aztán ott van még hogy 8 helyre kell menni... szüleim elváltak mindenki külön él és mindenki utálja egymást...tél van hideg van alapba elveszi az életkedvemet ez az idő... de ilyenkor szép este a belváros :D
2010. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk csak az igaz, amit a pénzről írtál, ezért szeretek a párunknál karácsonyozni. Ott tényleg át lehet érezni azt a bizonyos hangulatot, és nem arról szól, hogy ki kapja a legdrágább ajándékot.
2010. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek veled,nem egy napig kéne szeretni a másikat másnap meg a hátába rakni a kést,mert igazából utálják egymást,sajnos gyerreként utáltam meg mikor még szent este is verte apám a tányérokat a földhöz,közlekedő edémnyek,fasza kis karácsonyi ajándék volt,na meg a sok haszontalan vacak aminek örölni kell,nem imerik egymást az emberek az a fő gond nem tudják,hogy a másik mire vágyik,uncsitesóm is látja mert modtam hogy elromlott a turmixgépem,örülnék neki arra vágyom,de helyette,gusztustalan szobadiszt kapok, csak azzal nem vagyok kisegítve...egyetértek veled...
2010. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
Az igaz, hogy úgy ünnepled, ahogy akarod. Ha nem szereted ezt, akkor ne vegyél részt benne. De másokat nem kéne így lelomboznod. És amúgy nem kéne ilyen pesszimistán nézned. Van az egésznek egy varázsa. Nem ítéllek el azért, mert nem szereted, de én nagyon nagyon szeretem =) Nekem ez a legkedvesebb ünnepem :) Az a legszebb, ahogy hull a hó, bent vagyunk a melegen, a családdal, bent az a jellegzetes fenyő illat, kint a friss hó illata, együtt vagyunk, nincs suli.... annyi sok szép van benne. Nem nézhetjük mindig mindenben a legrosszabbat. Nyáron meg sok a szúnyog, darázs, irtó meleg van, izzadsz, mint egy kutya, ott vannak a kerti munkák..... DE ott vannak a családi kirándulások, a nyári-esti partik, a napozás..... mindennek két oldala van... szóval ha mindig mindent a legrosszabb oldalról nézünk, soha nem leszünk boldogok. De hát, ha valakinek így könnyebb..... én például soha nem tudnám azt mondani a karácsonyra, hogy utálom. Ez van.
2010. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
29%
Utálom!!! Várom a 25-ét, hogy nyissanak a discok aztán tudjak menni bulizni..
2010. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Felgyullad a fa?:D amerikai karácsonyi filmekben lehet, de valóságban... nemhiszem.. :) Amúgy azt a részét én sem szeretem a karácsonynak, amikor mindenki csak eszik, de maga az ünnep nagyon szép:)
2010. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!