Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik teljesen egyedűl vannak,...

Akik teljesen egyedűl vannak, hogyan élik meg a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Sajnos meghaltak a szüleim, és egyedül kell lennem. Ti ezt hogyan élitek meg ? Állítottatok fát ? Ünnepeltek mint rendesen vagy éppen az ellenkezője ? Átkapcsoltok a karácsonyi hangulatú fimekröl.
2010. dec. 25. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" Akik teljesen egyedűl vannak, hogyan élik meg a karácsonyt? "

Én speciel nagyon jól,semmi bajom vele ,ezt az ünnepet sokkal jobban szeretem -mert csendes-,mint a Szilvit a rohadt petárdázásával.

2010. dec. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
hát nekem itt vannak a szüleim de kb úgy ignorálom a karácsonyt mintha nem lenne. szal gyakorlatilag fizikailag egyedül vagyok. ettem sok szaloncukrot, megnéztem a Jane Austen Magánéletét, leültem a géppel, gmailen dumálgattam a bnőmmel és most aerosmithet hallgatok meg közben itt csinálom a semmit ;D inkább egyedül mint családdal és irritáló rokonokkal.
2010. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok, mint Te. Állítottam fát, csináltam halászlevet meg sült halat, vettem magamnak pár ajándékot, ami megtetszett, ittam egy kis pezsgőt, telefonon beszélgettem pár ismerősömmel meg rokonommal, igyekeztem vidám zenéket hallgatni. A tévében én is elkerülöm ilyenkor a csöpögős karácsonyi filmeket, inkább DVD-n néztem meg a Karácsonyi vakáció című Chevy Chase-vígjátékot, az mindig felvidít ilyenkor.


Amúgy meg igyekszem nem nagyon foglalkozni azzal, hogy most Karácsony van és mindenki a szeretteivel van. Pihengetek, lazítok inkább. Próbáld meg Te is valahogy hasonlóképpen felfogni.

2010. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak. Én is évek óta egyedül karácsonyozom, de nem olyan rettenetes, mint gondolják egyesek. Jópár ajándékot kaptam, vettem magamnak is, végtére is attól, hogy nekem nincs senkim, attól a karácsonyi leárazás effektusa ugyanúgy működik :) Ugyanez a véleményem a tv-ről is, ha egy évben egyszer végre képesek normális műsort adni, nem zárom le csak azért, mert karácsonyi.

Elvégzem a munkát, lazítok, lelkifurdalás nélkül lehet enni, van szaloncukor a boltokban, nézhető műsor a tv-ben. Több az előny, mint a hátrány, összességében pozitív a mérlegem.

Évek óta úgy gondolom, hogy bele kell törődni a társtalanságba, meg is magyaráztam magamnak, meg is szoktam. Van egy kutyám, jó társaság, más tapasztalatom meg nincs, amit meg nem tapasztaltam még, az nem hiányzik.

2010. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Nekem sem élnek a szüleim, ráadásul anyukám 14 éve karácsony előtt hagyott itt minket. Az első karácsony nélküle borzalmas volt. Ettől függetlenül a karácsonyt szeretem, együtt ünnepelünk a férjemmel, a családdal, mostmár a gyermekemnek örömet okozva ezzel.
2011. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Most, január hetedikén már nagyon nehezen.
2011. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!