Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vágysz a leginkább...

Mire vágysz a leginkább mostanában? Ha volna egy angyal, aki teljesíti egyetlen kívánságod.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

hogy lediplomázzak :) na meg boldogság, szeretet stb

nem vagyok nagyra vágyó

2010. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Boldogságot akarok,tudom ebbe sokminden tartozik,főleg szeretetre és 1jó csajra vágyom.Pénz is fontos,de nem az első helyen van nálam.
2010. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Egy csajt, aki nekem bejön, de én neki nem annyira.


Ha ez nem lehetséges, akkor "Vetkőzz, te vagy felül." : )

2010. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%
egy NŐre, aki valódi társ! nem csajra, nem lányra, nem bigére, nem díszcicára, nem pillangóra... NŐre. :)
2010. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hozza haza épen a férjemet:) Külszolgálaton van, aggódom érte.
2010. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Pénzre, hogy elmehessek otthonról és elkezdhessem az új független életemet és végre nyugalmam lehessen.
2010. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Barátnő? Egy angyal, aki bármilyen kívánságot teljesít, és van, aki barátnőt kér???? Ami angyal nélkül is megy? Húha...


Én pénzt. Szemtelenül sokat. Engem boldogítana. Elköltözhetnék belőle jó messzire.

2010. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
73%

pénzt nem szeretnék, annyi mindig van amire kell. A családomban minden nagyon jó.

Ha a realitást nézzük, egyvalami mégis kellene:

Van egy lepusztult, elhagyatott ház. Azt kívánnám, hogy ne legyen tulajdonosa sem örököse (jövöhéten derül ki, hogy van-e), és önköltségen hadd újítsuk fel a férjemmel, hogy 15 év múlva el tudjuk indítani az elbirtoklási pert és végre saját házunk legyen a mi kétkezi munkánkból. Erre nagy szükségünk lenne!!!:((


22/L

2010. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%

szerelmet :(

pénzt lehet keresni...

2010. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Hogy végre egyetem után legyek diplomával, állással a kezemben és összeköltözhessek a párommal...
2010. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!