Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vágysz a leginkább...

Mire vágysz a leginkább mostanában? Ha volna egy angyal, aki teljesíti egyetlen kívánságod.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hogy mire vágynék?

Hát most felsorolhatnék elég sok mindent, de ez a sok minden felsorolni való nélkül is jól megvoltam eddig.


Ahogy észrevettem, szerintem azok, akik azt írták, hogy szerelmet, férjüket épségben vissza, meg boldogságot, azok szívből beszéltek, akik meg pénzt és nőket kívántak, azokat nem tudom hová sorolni, mert a saját nyerészkedésüket helyezik előtérbe, alapjáratban pedig az motoszkál bennük, hogy lehetne egy angyalból fejős tehént varázsolni...


Ezt telhetetlenségnek hívják, ezek az emberek a POkolra kerülnek, mert a torkosság a 7 főbűn egyike :D


Üdvözlök mindenkit a köreimben, nagyon kellemes itt lent a hőmérséklet, csak sok a démon és kezdenek idegesítőek lenni :D

2010. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
100%
Hogy a legjobb barátom, aki balesetet szenvedett 2és fél hete, legyen végre jól, mert nagyon hiányzik!!!
2010. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szeretném ha megváltozna az életem,és végre én irányíthatnám,nem mások.

Boldog életet kívánnék magamnak.

2010. dec. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy észrevettem, szerintem azok, akik azt írták, hogy szerelmet, férjüket épségben vissza, meg boldogságot, azok szívből beszéltek, akik meg pénzt és nőket kívántak, azokat nem tudom hová sorolni, mert a saját nyerészkedésüket helyezik előtérbe, alapjáratban pedig az motoszkál bennük, hogy lehetne egy angyalból fejős tehént varázsolni... "


Te meg ítélkezel.

Én pénzt kérek. Mivel a szeretet körülvesz. Megvan mindenkim, aki kell. Pénz nincs. Az kell.

Szerinted aki szeretetet kér, az nem önző? Arra vágynak, hogy valaki szeresse őket. Ez nem önző dolog? Hisz nekik jobb ettől, nem a másiknak. Nem azt kérték, hogy szerethessenek, hanem hogy szeretve legyenek. Ordít a különbség.


Pénzt szeretnék, ezt teljes tiszta szívemből mondom. Pénz kell, mert szeretnék elköltözni ebből az országból, és szeretnék külföldön továbbtanulni. Szeretném látni a világot. Az nem lehet, hogy itt élek ezen a csodás helyen, és nem nézhetem meg. Szeretnék eljutni mindenhova. Ehhez mind pénz kell. Megnéztem, és szeretetből nem lehet tandíjat fizetni.

2010. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Hát én írnám, hogy az egész család legyen boldog, de ha vmi konkrétumot kell, akkor az lenne a legeslegjobb, ha lenne egy olyan öcsém, mint a 11 éves, vízilabdás, jó tanuló, segítőkész Bulcsú... :


14/fiú

2010. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!