Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok jó ez az ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jó ez az ajándék?

Figyelt kérdés
A barátom most lesz 18 éves és az egyik meglepim lenne hogy egy Oklevelet adok neki amit majd postán adok fel és azon a napon érne hozzá.Kérdésem tehát ti örülnétek egy ilyennek,és szerintetek milyen szöveg illene rá?:)
2010. júl. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
"Cum aperuisset sigillum septimum factum est silentium "
2010. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén engem nem izgatna mit küldenél. De viszont az annál jobban, hogy eszedbe jutottam meg ilyenek. Magyarán bármit küldesz sztem örülni fog :D 18/F
2010. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék egy ilyen meglepetésnek, bár én lány vagyok:)
2010. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oklevelet? Miről? A világ legjobb pasija, v micsoda?:D Nemtudom, nekem nagyon nem jön be.


17/L

2010. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Oklevél hogy átlett ba.szva...:D:D

szövegrajta.... " Szija XY ezt az oklevelet azért kapod mert XY ideje csallak de Te annyira idióta vagy hogy ezt nem vetted észre, LOUSER !!! "

vagy valami ilyesmi...:D:D

Nekem tetszene.:D

17/F

2010. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!