Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 nap utan hazassag?

2 nap utan hazassag?

Figyelt kérdés
Tesom eloszor talakozott szerdan egy multi milliardos pasival valami a sky net feltalaloja, amerikai ember , az elso ejszaka utan a pasi adott neki halom penzt... masodik nap a randi utan ugy jott haza a tesverem, hogy elvesz felesegul mert szeretjuk egymast. Nem tudom mit szoljak hozza. Megorult? 25 eves es sosem hitt a szerelemben de a penzt szereti. Mit tett vele a pasi?? Oruljek vagy ne?
2009. jan. 17. 19:59
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

ezt is rola irtam

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1284..

szoval azt hiszem inkabb orulnom kene ha meghazasodik, mert akkor nem lenne vele gondom. ti hogy latjatok?

2009. jan. 17. 20:05
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
házasodjanak meg, létezhet ilyen ... én a pasit félteném tőle ...
2009. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Te jo ég!ilyen csak filmekben van, már nem azért..nem lehet h a férfi csak ugy kedveskedésből, de egyáltalán nem komolyan mondta.?... :S hát nem tudom.. próbálj beszélni a fejével :)
2009. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
ha igazán szereti és kell neki, akkor idő kell a megismeréshez, legalább járjanak egy évet!!!
2009. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a multi milliardos pasinak nemhogy ennyi penze lenne, mint amennyivel beeteti a tesodat, de meg engedelye sincs abba az orszagba, ahol vagytok. Mert az ekezetek hianya miatt gondolom kulfoldon elhettek talan Angliaban. Rengeteg az illegal ferfi, akik 1000-el keresik a legalis noket, akar 1 mosoly utan mar a hazassagot emlegetik. Fizetnek a hazassagert, hogy elhessenek legalisan az orszagban.

Ha nem igy van, ahogy gondolom, akkor miert ne orulhetnetek a gazdag pasinak. Ilyenrol ugyis csak a mesekben lehet hallani, hat a tesodbol kiralylany lesz, persze hogy oruljel!

2009. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Neharagudj és ne sértödj meg ez igaz?

Jó lehet kifogta a tesod az aranyhat, de egy picit még várni kellene azzal a házaságal. De csak egy kicsitt gondolom nem akkarja elvesziteni. Milyen ember ez a gazdag ember vajon? Ezért kellene várnia... Nem minden a pénz se, de nem baj ha van...

2009. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Mit tett vele?Hisz leírtad.A szerelemben nem hisz,a pénzt viszont szereti.A pasinak meg van belőle bőven.Én annyira nem örülnék ennek,de akinek csak a pénz a fontos az örüljön.

Nekem az érzelmek a legfontosabbak egy házasságban,és persze,hogy kiismerjük valamennyire egymást a házasságkötés előtt,ahhoz meg nem árt együtt lakni egy darabig.Amúgy én pár órás ismeretség után nem kötnék ki senki ágyában,ezt csak úgy megjegyzem lehetne akármilyen milliomos.Ez felelőtlenség.De az ilyen pasik tudod mit szoktak az ilyen nőkre mondani,"lehet,hogy a bankkártyáját szereti,de nem azzal bújik ágyba.

Miből gondolja a nővéred,hogy boldog lesz a pasival?Mert vastag a tárcája?Ezt nem biztos,hogy elég lesz hozzá.

Persze még jó vége is lehet a dolognak,de én akkor is elhamarkodottnak és felelőtlen lépésnek tartanám az ilyen gyors házasságot.

2009. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Na, most latom amit belinkeltel, hat nem volt tuladagolva a tesod, mikozben ez tortent vele? Tul jo lehet az agyban a tesod, volt egy masik kerdes is, o is a tesod lehet szerintem, minden pasival elmegy, van neki egy idosebb palija aki fizeti az alberletet is. Ti vagytok azok, ugye?

Szerintem a tesodat beleakarja valamibe vinni a pasi, nem lehet?

Te figyelj, te tudod, hogy a tesod milyen, te ismered.

A penzt te is lattad kulonben?

2009. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

Ja,hogy kint éltek? Akkor egyetértek a 20,05-ös válasszal.

Valószínű,hogy a pasi érdekből akarja elvenni ilyen gyorsan.Meg ne haragudj,de a nővéred elég meggondolatlan egy ember lehet,ha erre nem gondolt.És hát amit írsz,amilyen életet él nem hiszem,hogy házasodnia kellene még.Az életét is tönkreteheti.

2009. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
igen, londonban elunk. a penzt is lattam en szamoltam meg £900 volt ami nem is tudom mennyi forint.... meg a tesom meselte hogy valami kastelyban voltak. en orulnek neki ha boldog lenne.
2009. jan. 17. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!