Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családegyesítés házasság után...

Családegyesítés házasság után török férjjel, Magyarországra - hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Most házasodtunk Törökországban, szeretnénk Magyarországon lakni, de elég bonyolultnak tűnik a folyamat, míg a férjem vízumot szerez. Elolvastam az illetékes honlapokat, felhívtam a törökországi magyar nagykövetséget, a bevándorlási hivatalt, akiknél intézni kellene az ügyet, de a kettő egész mást mond. Valaki intézett már ilyet? Nagyon jól jönne néhány infó, hogy hogyan kell elindulni, miután hitelesítettük a házasságot Magyarországon.
2011. júl. 28. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Van egy barátnőm, aki Pakisztánban házasodott, majdnem másfél év volt, mire a férje utána tudott jönni :(

Azt hiszem.

Mondj egy ímélcímet, megadom neki, biztosan segít majd.

2011. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Küldtem privát emailt.
2011. júl. 28. 11:17
 3/3 anonim válasza:

MOst olvastam a kerdesed ugyan latom regebbı a datum nem tudom közben hogy alakultak a dolgaıtok de a kerdesedre a konkret valaszt megtalalod a bevandorlası Hıvatal megujult honlapjan pont a napokban olvastam erröl ha segıt belınkelem neked az oldalt:

[link]

De eleg nehez a dolog majd olvasod Te is, sajnos,sajnos...

2014. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!