Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 nap utan hazassag?

2 nap utan hazassag?

Figyelt kérdés
Tesom eloszor talakozott szerdan egy multi milliardos pasival valami a sky net feltalaloja, amerikai ember , az elso ejszaka utan a pasi adott neki halom penzt... masodik nap a randi utan ugy jott haza a tesverem, hogy elvesz felesegul mert szeretjuk egymast. Nem tudom mit szoljak hozza. Megorult? 25 eves es sosem hitt a szerelemben de a penzt szereti. Mit tett vele a pasi?? Oruljek vagy ne?
2009. jan. 17. 19:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%

"Tesom eloszor talakozott szerdan egy multi milliardos pasival valami a sky net feltalaloja, amerikai ember,..."


A Skynet a Terminátor c. filmben volt! Legjobb esetben is idióta a pasi, ha ezzel a dumával eteti a lányt!


[link]

2009. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
jo boccs en nem ertettem igazan hogy mivel foglalkozik, valamit feltalalt a szamitogeppel kapcsolatban valami sky valamit.
2009. jan. 17. 22:25
 23/30 anonim ***** válasza:
65%

ez a kerdes ugy kamu ahogy van!!!

vagy a tesod egy kiba... rib...anc!!

2009. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
nem kamu, de majd meglatjuk mi lesz belole. a tesom meg orult tudom. en mondtam hogy jovohet hetvegeig varok, mert koltozom akkor. amit alig varok!! :) en leszek allitolag a tanu szombaton. szuleimet csak utanna ertesitjuk. majd megirom volt e valami vagy sem.
2009. jan. 17. 22:51
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

hat ne haragudj de a tesod egy jo nagy hulye....iszonyat mennyisegu a paki es a nemzetisegi idekint aki eteti a hulye lanyokat.

itt elek en is tudom

ha a tesod bele megy, ne csodalkozzon ha a vegen valahol prostikent du...k szet. vagy megroszabb...

2009. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
lattam a kepet telefonbol es nem pakisztan hanem szoke angolosan nez ki de amerikai azt mondja tesom az utlevelet is megnezte. egyebkent igazad van.
2009. jan. 18. 00:04
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Es ilyen gyorsan kaptak is idopontot az eskuvore?

Remelem te is kapsz ajandekot (penzt)amiert tanu leszel!

A tesod pedig tenyleg nem normalis, de en kivanom, hogy alakuljon minden jol!

2009. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt eskuvo tenyleg?
2009. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
nem. par nap mulva mondta a tesom ,hogy rajott arra hogy mekkora szemet az az ember es hogy tobbet nem talalkozik vele. oszinten megmondva tenyleg nem ertettem mert komolyan gondolta. de szerintem a pasi nem akarta elvenni hat hulye lenne, tesom meg kanyizik ossze vissza.... udv
2009. jan. 27. 13:47
 30/30 anonim ***** válasza:
De próbáld azt ki,hogy egy-két napig nem eszel sem cukrot, sem fehérlisztes ételt, csak max 2 zsömlét. Ha ekkor nem fáj a fejed, akkor biztosan a cukorral van baj.Nincs pogácsa és ilyen Fornettis vackok , ez tilos a cukrosoknak.
2011. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!