Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 nap utan hazassag?

2 nap utan hazassag?

Figyelt kérdés
Tesom eloszor talakozott szerdan egy multi milliardos pasival valami a sky net feltalaloja, amerikai ember , az elso ejszaka utan a pasi adott neki halom penzt... masodik nap a randi utan ugy jott haza a tesverem, hogy elvesz felesegul mert szeretjuk egymast. Nem tudom mit szoljak hozza. Megorult? 25 eves es sosem hitt a szerelemben de a penzt szereti. Mit tett vele a pasi?? Oruljek vagy ne?
2009. jan. 17. 19:59
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
a pasi mondta neki 2. randin hogy szereti es ne talalkozzon tobbet mas pasikkal es erre tesom mondta csak akkor ha elveszel felesegul amint lehet. a pasi azt mondta rendben.
2009. jan. 17. 20:22
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, jol tenne a tesod, ha hozza menne, miert ne?? Csakhogy nem is a pasi, hanem a tesod tette fel a kerdest, igy mar azert mashogy hangzik.

Amilyen eletet el a tesod, megjobban elzullene szerintem! Soha nem dolgozna, nem tenne neki jot, vagy? De te irtad azt a kerdest is ki, hogy mindenkivel elmegy a tesod, lefekszik gazdag pasikkal?

2009. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
igen en irtam. ezert akar hozza menni a pasihoz hogy csak eggyel legyen es akkor mindene meglesz.
2009. jan. 17. 20:30
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem semmi a tesod, de orokke nem figyelhetsz ra, az o elete, neki kell tudnia, hogy mi lenne neki jo. Bar amiket irtal rola a masik kerdesedben, hat megulte a gyomromat, oszinten mondom.

Talan probald rabeszelni, hogy legyen huseges ehhez a pasihoz, es becsulje meg! Aztan ha tenyleg a tesod rendes eletet tudna elni, akkor miert ne menne hozza?

Fontos viszont, hogy megismerjek egymast.

2009. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
hat eddig ahogy reagaltam az az volt, hogy nagyon meglepodtem es szepen nyugodtan kerdeseket tettem fel a tesomnak, hogy mennyire komolyan gondolja, meg beszeltettem... azt is mondtam neki, hogy orulnek ha boldog lenne akkor es amugy is elakartam koltozni... jah es nem aggodni miatta. az en eletem sokkal konnyebb lesz nelkule!!!!!! :) csak nem akarom elhinni.
2009. jan. 17. 20:45
 16/30 anonim ***** válasza:
78%

szerintem felesleges a házasság, vigyázzon a házassági szerződéssel.

inkább gyorsan nyúlja le, amit lehet.


én nem vagyok ilyen "közvetlen", de ezek szerint a tesód igen. akkor hajrá ...


ja, és nem hamis a pénz :DDD

2009. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%

Elhiszem, hogy nem akarod elhinni, az a baj, hogy csak a penz nem boldogit igazabol. Az embernek szeretetre van szuksege, attol lehetsz boldog. Nem igaz, hogy a penz nem boldogit, de CSAK a penz nem boldogit.

Fontos lenne, hogy megismerjek egymast, de tudod, nem tudsz mit csinalni vele. Mondd el neki, hogy attol majd, hogy tele lesz a zsebe egyfolytaban, es vasarolgatni fog, mert gondolom azt szeret, kozbe unatkozni is fog.

Probald meg rabeszelni, hogy Londonba iratkozzon be suliba, tanuljon valamit, akar a nyelvet egy privat nyelviskolaban. Ne csessze el az eletet, ha nem ilyen szerencseje van.

Remelem minden jol alakul, es foleg azt, hogy neked is ad majd mindig penzt, mert te mindig gondolsz ra, es szerintem az eletedet is befolyasolja. Valahol mindig o van a gondolataidban, hiszen itt is tobbszor kerdeztel mar vele kapcsolatban.

Remelem megvesz neked is majd mindent, es nem felejt el tegedet sem!

2009. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak: nagyon koszonom szepen. igen, rengeteget gondolok ra, bar nagyon haragszom ra sokszor. Egyebkent 7eve el itt, 18 eves kora ota szoval perfect angol, tenyleg jol beszel amiert szeretem es tanulni is tanult bar a drogok miatt most halasztott egy evet mert nem birta. na ilyenkor haragszom ra! rengeteg fejfajast okozott, anyagilag is, lelkileg is. tudja ezt o is, hisz mindig oszinte voltam vele. koszonom a tobbi valaszolonak is!
2009. jan. 17. 21:19
 19/30 anonim ***** válasza:
39%
hű,ez a 2 nap igen gyors..azt se tudni milyen ember,és ha agresszív?én tuti hogy nem mennék hozzá ilyen gyorsan,amíg nem ismertem meg jobban,lehet akármennyi pénze.de ki tudja,hátha bejön,és tényleg kifogta az "aranyhalat" a tesód:)
2009. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
nemcsak azért mondta, mert ezzel a szoveggel akarja ágyba vinni?
2009. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!