Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek édesanyámnak...

Mit vegyek édesanyámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nos, édesanyámnak szeretnék valamit venni karácsonyra mikulásra,névnapjára és szülinapjára?

Ez mind egyben lesz neki szülinapján adom neki doa a karácsonyi szlinapi névnapi és miukális"napi"ajándékot is.

én arra gondoltam hogy dezodort meg spray-t meg fürdősót vennék neki meg valami krémet is..

Szerintettek mitkellene?

amugy 38éves az anyukám és olyan 4500 max 5000 ft értékben tudnék neki valamit venni..

ötleteket várok.köszönöm.


2010. dec. 4. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami szívhezszólóbbat kellene. A dezodor, meg ilyesmi elég személytelen. Pl. egy közös fotótokról készítess grafikát és keretezd be. Én ilyet csináltattam idén, és nagyon szép lett. Már alig várom, hogy odaadhassam.

[link]

2010. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó ötlet ezis de nincs közös képünk szinte 1sem...
2010. dec. 4. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én semmiképp nem vennék ilyen "hasznos" dolgot, és szívből örülni sem tudnék neki, ha én kapnám. Akkor már inkább mondjuk valami kis ékszer. Pl. egy ezüstlánc a horoszkópját ábrázoló medállal, vagy a neve kezdőbetűjével. Vagy bármi ami RÓLA szól, nem csak ilyen általános dolog.
2010. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló hol csináltattad?
2010. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A teszveszen rendeltem egy grafikustól. Be is linkeltem a válaszomban. Csak el kellett küldenem emailben a képet, és pár nap múlva megkaptam a kész grafikát. Nagyon jól sikerült!
2010. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ezt így online? Ez baromi jó, szerintem én is kipróbálom :) Köszi :)
2010. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ilyen krémes-fürdős dolgot akarsz venni, akkor nézd meg ezt: www.lush.hu


Ha elveted a fürdős ötletet, akkor fizesd be esetleg egy egy napos kirándulásra, vegyél színházjegyet, könyvet, pulóvert.

2010. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen,amugy anya ugyanugy örülne vagy még jobabn örül egy kis krémnek vagy akárminek mint az ékszernek nem szereti az ékszereket.
2010. dec. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!