Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mindenki...

Mit gondoltok erről? Mindenki válaszára kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen belül új osztályra kerültem szeptembertől, és ott ugye sok új emberrel találkoztam, és az egyik férfival nagyon jól kijövünk, csak felesége van és gyereke, de mindig nézzük egymást, szemezünk, mosolyog rám, én is rá, de semmi több. (gondolom kollégák is észrevették már...) Szóval tetszek neki, de szerintetek lépni is fog? Vagy itt megmaradunk, és csak ennyi lesz mindig, h szemezünk, és kész? Én lépni félek, mert mégiscsak családja van...

Ti mit gondoltok?


2010. dec. 5. 13:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, majd ha neked is férjed lesz, ő is egy másik nővel fog szemezni a munkahelyén. Ennyi erről a véleményem. Ha tönkre akarsz tenni egy családot, akkor lépjél. Ha igazán érző ember lennél, akkor megértenéd, hogy van gyereke, és felesége. Ha viszont lépnél, és nemérdekelne, hogy családja van, akkor azt mondanám rólad, hogy te csak magadra gondolsz...
2010. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom hogy családja van tehát tabu !
2010. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog lépni, mivel családja van, nem véletlenül azt a nőt vette feleségül és nem véletlenül vele vállalt gyereket.
2010. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Elsőnek teljes mértékben igaza van.

Tudom könnyű kívülállóként beszélni.De gondolj bele!

Csak a Te boldogságodért, képes lennél tönkre tenni egy családot?!

Ha a férfi lép feléd akkor szólj a nejének.Nehogy megcsalás áldozata legyen!

Önző dolog csak a magunk érdekeit nézni!


Mit szólnál ha Te lennél a feleség? Ugye, hogy nem esne jól?

Gondolkodj mielőtt cselekszel!

2010. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az elsővel. Ha te lennél egy ilyen ember felesége, vajon hogy állna a szád?!?! Gondolkozz már el egy kicsit!!! Vannak még egyedülálló pasik a földön, keress olyat. Ne add alá a lovat, legalább neked legyen már eszed!
2010. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

ilyen helyzetben arra gondolj inkább, hogy mit éreznének a gyerekei, ha apukájuk otthagyná őket egy másik nő miatt.


Te mit éreztél volna, ha édesapád lelép és felétek se néz többé, mert a munkahelyén megtetszett neki egy másik nő?

2010. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
ne kezdj családos férfival! inkább tudatosan kerüld is. egyrészt saját magadat is lejáratod ,ha összeszűröd vele a levet úgyis kiderül, a munkahelyen tuti rossz szemmel fognak rádnézni, másrészt meg tönkreteszel egy családot is.
2010. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Ha ő lép ebben a helyzetben, akkor egy g*ci alak, ha pedig te kikezdenél egy g*ci alakkal, az a te bajod.
2010. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
63%

Az ilyen rib@ancoktól kiráz a hideg!Mit szólnál,ha te a gyerekkel várod haza a férjed,az pedig egy nővel flörtöl nap mint nap? Nem jó helyre jöttél kérdezni az tuti!

Nem égsz a kollégáid előtt?Most kerültél oda,jól bemutatkoztál....

2010. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
remélem annál több esze van, hogy "lépjen"...bár már igy is elég gáz...
2010. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!