Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mindenki...

Mit gondoltok erről? Mindenki válaszára kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen belül új osztályra kerültem szeptembertől, és ott ugye sok új emberrel találkoztam, és az egyik férfival nagyon jól kijövünk, csak felesége van és gyereke, de mindig nézzük egymást, szemezünk, mosolyog rám, én is rá, de semmi több. (gondolom kollégák is észrevették már...) Szóval tetszek neki, de szerintetek lépni is fog? Vagy itt megmaradunk, és csak ennyi lesz mindig, h szemezünk, és kész? Én lépni félek, mert mégiscsak családja van...

Ti mit gondoltok?


2010. dec. 5. 13:56
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
szerintem nemcsak szexre kellenék neki, de nem kezdek ki vele semmiképp sem ...
2010. dec. 5. 21:41
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem csak szexre kellenél neki, egy férfinek sem kell egy nő sem csak szexre. ilyen még nem volt a történelemben. és nyilvánvalóan otthagyja majd a feleségét és a gyerekét-eit kizárólag miattad, pusztán csak azért mert "nagyon jól kijövünk" és

"de mindig nézzük egymást, szemezünk, mosolyog rám, én is rá"

mert még egy családos pasi sem csalta meg a feleségét egy másik nővel akivel "jól kijött" és miután kiderült maradt a családja mellett.

egy férfi nyilván nem csinál olyat ám, hogy hiteget lányokat amíg be nem vágódik, aztán mikor megkapta viszontlátásra!

kíváncsi lennék hány éves vagy, de hogy piszkosul naív az tény!

2010. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok megint:

lehet bunkónak tűnik amit írok, de alapvetően nem az a szándékom. csak láttam és hallottam annyi ilyen sztorit, hogy előre tudom mi a vége az esetek többségében.

szerintem annyi jó pali van még aki egyedülálló és nem családos, gyerekes ember.

amúgy én azt sem pártolom, hogy te flörtölsz azzal az emberrel. lehet hogy ez csak egy szalmaszál a rakásból, de ha apuka és anyuka viszonya megromlik akkor én a gyereket sajnálom a legjobban :(

2010. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok
2010. dec. 5. 22:28
 25/31 anonim ***** válasza:
CSAK felesége van és gyereke? Mi van veled, évek óta nem gyaktak meg, vagy a biológiai órád jelez, mitől vagy ennyire igénytelen??
2010. dec. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy kicsi tisztesség és becsület van benned, a szemezgetést is sürgősen befejezed egy foglalt férfival! Normális nő nemhogy nős férfival nem kezd, és NEM FLÖRTÖL, de még olyannal sem akiről tudja hogy párkapcsolata van! Ha boltogtalan az illető házassága, akkor majd szépen átgondolja az életét, ha kell elválik, és akkor kezd majd ismerkedni. Addig meg tartsd meg az 5 lépés távolságot, és mégcsak ne is flörtölj vele, mert magadat alacsonyítod le...
2010. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A mai világban meg kell becsülni egy munkahelyet.HAHÓ EZ ITT A MUNKAHELYED!MUNKAHELYEN HÁZINYÚLRA NEM LÖVÜNK!!!EZ ARANYSZABÁLY!Egyébként meg tudod kinek kéne egy ilyen fickó, akit odahaza család vár.Arra pedig nagyon vigyázz, mint ahogy azt Laci betyár megmondta:Igazi férfi egy marháért nem hagyja el a csordát....
2010. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Miért a kérdeződ basz.ogatjátok? Mért csak ő lenne a hibás? Nem kéne a férfit is elővenni, hogy mi a rákot kacsingat ki a házasságából? Egy szó mint száz, hallgattassék meg a másik fél is.
2010. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Érett, tudatos embernek (nőnek is) tudnia kell, hogy ezek azok a helyzetek, amelyekbe nem szabad beleélnie magát, többet gondolni róla, mint ami valójában.

Egy sikeres, kiegyensúlyozott férfinak, aki túl van már a párválasztás, házasság, gyerekcsinálás "nehézségein" nem feltétlenül azon jár az esze, hogy hogyan ránthatná meg a kolleginát. Egyszerűen, ha érzelmileg elég intelligens, akkor pusztán élvezi a kellemes társaságod, látványod, örül, hogy a közös munkátok eredményes, élvezi, hogy zizegsz miatta. Ennyi. Ilyen van. Ez nem megcsalás, s nem is a megcsalás tervezése. Ha soha senki, aki férjezett/nős nem állna szóba a másik nemmel onnantól, hogy megházasodott, akkor hogyan kommunikálnánk egymással?

Szimpatikus vagy neki, ez jó érzés, de... Csillapodj le. Ha olyan a házassága, hogy megteheti benne, akkor lépni fog. HA. Te akkor majd még mindig eldöntheted, hogy hagyod-e magad megdönteni.

Ha meg egymásnak vagytok szentelve, akkor az úgyis kiderül, de ne siettesd. Írhatsz privit, lenne még mit mondanom.

32/n

2010. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó hozzászóló, nyugodtan írhatsz ide is, nekem itt is jó...
2010. dec. 7. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!