Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mindenki...

Mit gondoltok erről? Mindenki válaszára kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen belül új osztályra kerültem szeptembertől, és ott ugye sok új emberrel találkoztam, és az egyik férfival nagyon jól kijövünk, csak felesége van és gyereke, de mindig nézzük egymást, szemezünk, mosolyog rám, én is rá, de semmi több. (gondolom kollégák is észrevették már...) Szóval tetszek neki, de szerintetek lépni is fog? Vagy itt megmaradunk, és csak ennyi lesz mindig, h szemezünk, és kész? Én lépni félek, mert mégiscsak családja van...

Ti mit gondoltok?


2010. dec. 5. 13:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha ő lép akkor is utasítsd vissza,mert lehet,hogy nem tudja mi a helyes de az biztos nem,hogy megcsalja a feleségét és lelkileg szét cincálja a gyerekét. Az meg a másik,hogyha tényleg ilyen történik akkor annak te leszel az oka,mert ha te akkor vissza utasítod akkor ez nem történik meg. Az másik,hogy elválik a feleségétől és utána jöttök össze...de ez így eléggé necces.
2010. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy én nem fogok lépni, pont ezért, mert családja van, én nem vagyok olyan nő, aki majd elmarja a családjától!
2010. dec. 5. 14:14
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

férfi létemre azt gondolom, hogy ocsmány dolog lenne ha összegabalyodnál egy férjes emberrel!

majd ha neked lesz férjed és rámásznak a fiatalabb-csinosabb csajok akkor kíváncsi leszek, hogy éreznéd magad?

vagy általánosságban, hogy érezné magát az illető "hölgy" aki egy férjes emberrel kapcsolatot létesít?

az alap, hogy az ilyen pasi egy tróger! de egy normális nő ha tudja, hogy családos ember elküldi a búsba....

23f

2010. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem se kellene beleélned magad. Egyrészt elég gáz, amit csinálsz(nős pasival szemezgetni), másrészt nem tudhatod, hogy hány másikkal csinálja még ezt. Harmadrészt, ha lépni akarna, már lépett volna, hiszen te a szemezgetéssel, visszamosolygással egyfolytában bátorítod, küldöd a pozitív jelzéseket.

Most őszintén, ha holnap odamenne hozzád, hogy Gizike/Mariska/Zsófika, légy az enyém, leállnál vele?

Mi a garancia egy ilyen fickónál hogy ha -teszem fel-összejönnétek, veled nem azt csinálná, mint a feleséggel?

Szóval felejtős...

2010. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

14:21-es vagyok újra.


Mondom, hogy én nem fogok lépni, pont ezért, mert családja van, én nem vagyok olyan nő, aki majd elmarja a családjától!


Szép, szép, de azért ne avasd szentté magad, mert épp elég az, amit csinálsz.

Nálunk is vannak a munkahelyen jóképű nős ffiak, rám is mosolyogtak már, próbáltak flörtölgetni, meg gondolom, mással is megesett már, de én egyszerűen többnek tartom magam annál, mint hogy egy nős fazon rajtam próbálgassa, jól áll-e még neki a Don Juan jelmez...

2010. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%
Meg hát gondolj abba is bele, hogy ha a férfi otthagyja a FELESÉGÉT egy másik nőért (vagyis érted) aki megtetszett neki akkor téged is ugyan úgy otthagy majd valaki másért.
2010. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyemen egy házas férfi "összejött" egy munkatársnőmmel. Attól kezdve mindenki ezt a lányt kurv@zta, a férfire mg max egy-két rosszalló megjegyzést tettek. Holott a lány nem csal meg senkit, a pasasnak meg két gyereke volt és nagy felhajtással megtartott katolikus esküvője. A vége az lett, hogy a pasi kidobta a lányt, visszament a nejéhez. A lány meg felmondott, amiben vastagon benne volt az, hogy szar lehet olyan helyen dolgozni, ahol mindenki ribancozza.


Szerintem ez tipikus történet, ezt gondolom.

2010. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Bármi is történjék,ne akard senkitől elszakítani,majd Ő dönt egyedül,és ha döntött,jelzi majd.

Másrészt diszkréten csináljátok,ha esetleg belegabalyodtok.

Harmadrészt ne legyenek elvárásaid,és ne éld bele magad semmibe,csakis a pillantnak élj!Élvezd ki minden percét az együtt töltött időnek!

Ezek a tanácsaim.Mindezek közül legfontosabb a diszkréció.

2010. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Úgysem kellenél másra neki, csak a szexre. Nehogy azt hidd, hogy felrúgná érted a házasságát, ott hagyná,a gyerekeit. Ha vannak neki.
2010. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk. Ez a pasi tabu. Egyébként, annyi más van, aki egyedülálló; válogass közülük.
2010. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!