Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi esetben sem ajánlatos,...

Semmi esetben sem ajánlatos, hogy egy nő nagyon kimutassa az érzelmeit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne mutathatná ki egy nő az érzelmeit?
2010. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2010. dec. 6. 09:57
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez hülyeség. Nem minden férfi egyforma, így ezek az általános "szabályok" sem igazak mindenkire...
2010. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy nem hiszem, hogy midnenkinél beválik. Csak úgy beleültették a bogarat a fülembe( az egyik barátnőm szendtül hisz ebben), hogy már teljesen elbizonytalanodtam, és félek bármit mondani, vagy tenni.
2010. dec. 6. 10:03
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Az én párom például szereti ha kezdeményezek, ha rámenős vagyok.

És nem ő az egyetlen ilyen férfi.

2010. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Amiről úgy gondolom, hogy hazsnos:


8,15, 22, 23, 24, 34

2010. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

"Ami a legfontosabb: Ha már évek óta együtt vagy valakivel, de nem kérte meg a kezed: nem szerelmes beléd. Ilyen pofonegyszerű lenne? Nos, igen. Ne keress felmentéseket a pasik részére. Mindig értelmezd szó szerint a pasik szavait, ne keress mondandójuk mögött semmi mást! Ne ijedj meg, ha egy férfi nem ostromol eléggé, ez is csak azt jelenti, hogy nem szerelmes beléd. Ilyenkor nincs mit tenni, tovább kell lépni. Ha a Szabályok betartása mellett sem járunk sikerrel, az azért van, mert nem a megfelelő férfivel szemben alkalmazzuk őket. Ne vesztegesd hát az időt! Tarts minél több vasat a tűzbe, és hajrá!"



Tarts minél több vasat a tűzbe= legyél egy olcsó k.rva aki egyik pasinak sem kell majd!

2010. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem, tapaszalatbol mondom, elobb ismerd ki a ferfit majd utanna legy vele "oszite" ezt azert irom idezojelben mert soha selehetsz senkivek tljesen oszinte, de onmagaddal szemben kotelezo.Ha kiismerted ot tudni fogod , h. mit es hogyan mondhatsz el neki es mit nem.Ez ilyen egyszeru...
2010. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

NEm hiszem el, hogy valaki ilyen betűről betűre "elhinné" vagy el akarná hinni ezt a sok marhaságot amit a nőilapozó s egyéb ilyen "tudományos" oldalak nyújtanak.

Az a párkapcsolat, ahol a nő ilyeneket olvas és ezt még meg is próbálja betartani szerintem eleve halálra van ítélve...

Vagy megélsz úgy egy kapcsolatot, ahogy az szívből és ösztönösen jön, vagy ne csináld sehogy...

Hogy lehet ilyen tanácsokat adni:

"mindig Te tedd le először a telefont"---ez nagyon fontos, tényleg

"Ha hét közben találkoztatok, a hétvégét töltsd nélküle!"-persze, főleg ha komoly kapcsolat lesz, ne adj ég összeházasodtok:D

"Mindig te vess véget a randinak!"---aztán megnézheted magad:D

"Az eljegyzés vagy esküvő után se feledkezz meg a Szabályokról"---gondolom ez a legfontosabb szabály

na hagyjuk ezeket a dumákat...


Ezek után szerintem tiszta a válaszom arra, hogy "semmi esetben sem ajánlatos, hogy egy nő kimutassa az érzelmeit"---ne mutasd ki, aztán majd nézd meg, hogy ki van melletted:-S

2010. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

*Ha már évek óta együtt vagy valakivel, de nem kérte meg a kezed: nem szerelmes beléd.


Ebben sok igazság van. Mondjuk nem arról van szó, hogy nem szerelmes, hanem hogy nem szeret eléggé ahhoz, hogy elkötelezze magát - vagyis vár egy jobbra. Szerintem ez elég tisztességtelen a másikkal szemben (akár lányról, akár fiúról van szó).


*Ha a Szabályok betartása mellett sem járunk sikerrel, az azért van, mert nem a megfelelő férfivel szemben alkalmazzuk őket.


Ebben meg benne van, hogy a "szabályok" egyes férfiaknál működnek, másoknál meg nem. Vagyis: megbízhatatlanok.

2010. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!